Гаррі Поттер повертається: HBO випускає новий фільм про хлопчика-чаклуна – тизер

wikimedia.org

Розповідаємо, що покажуть у фільмі та коли очікувати на прем'єру

Серія фільмів про хлопчика-чаклуна Гаррі Поттера вже кілька десятків років збирає біля телевізора глядачів, які на кілька годин поринають у чарівний світ магів та чародіїв. Цього року історії про Гаррі Поттера виконується 20 років. На честь цієї річниці стрімінговий сервіс HBO зняв спеціальний епізод. Що у ньому буде та коли очікувати на прем'єру розповідає "Дивогляд". 

У 2011 році на екрани кінотеатрів вийшла остання частина фільму "Гаррі Поттер", що мала назву "Дари смерті ІІ". У заключній серії хлопчик, який вижив подолав найстрашнішого чаклуна Лорда Волдеморта (Тома Реддла), який мріяв підпорядкувати собі увесь світ. 

Для прихильників "поттеріани" завершення фільму стало справжньою трагедією. Вони мріяли про продовження. 

Письменниця Джоан Роулінг, яка написала всі частини "Гаррі Поттера", вирішила трохи продовжити історію та випустила книгу "Проклята дитина". Її сюжет розповідає про життя сина Гаррі Поттера – Альбуса Северуса у Хогвардсі. Він, єдиний зі своєї родини, вступив на факультет "Слізерін" та подружився з сином Драко Малфоя – Скорпіусом. Про пригоди хлопців йдется у книзі.

Перша екранізація "Гаррі Поттера" з'явилася 16 листопада 2001 року. З того моменту пройшло вже 20 років. На честь цієї річниці стрімінгова платформа HBO зняла новий фільм, який отримав назву "Повернення до Гоґвортсу".

Приємною несподіванкою стало те, що в епізоді з'являться вже знайомі нам герої: Гаррі Поттер, Рон Візлі та Герміона Грейнджер, яких зіграли Деніел Редкліфф, Руперт Грінт та Емма Вотсон. 

Відомо, що у спеціальному епізоді герої відсвяткують цю визначну дату. Очікується, що сюжет покаже інтерв'ю з різними акторами, які брали участь у зйомках фільмів. Автори обіцяють глядачам багато цікавого та нового. 

Прем'єра запланована на 1 січня 2022 року. 

Дивіться офіційний тизер до фільму:

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Disney+ оприлюднив список фільмів та серіалів, які мають вийти до 2023 року.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ