Динозавр "Великий Джон"

На аукціоні в Парижі за понад €6 млн продали динозавра, який існував 66 млн років тому

ВВС

Покупець побажав залишитися невідомим та забрав експонат у власне користування

На паризькому аукціоні невідомий придбав скелет найбільшого динозавра за €6,65 млн. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Експонат "Великий Джон" був представлений в аукціонному будинку Drouot у Парижі. Залишки належали динозавру роду трицератопси, які харчувалися переважно рослинною їжею. Вони існували за часів крейдяного періоду. 

Фахівці знайшли окремі елементи скелету динозавра у 2014 році. Проаналізувавши їх, вони встановили, що динозавр існував на Східному Заході США близько 66 млн років тому. 

Палеонтологи зібрали скелет, однак він виявився повним лише на 60%. Решту 40% елементів знайти так і не вдалося.

Висота трицератопса становить 3 метри, довжина – 7 м, а вага – 700 кг. Він має три роги, які при його житті могли витримати навантаження до 16 тонн.

У четвер, 21 жовтня, "Великого Джона" придбав колекціонер зі Сполучених Штатів, який побажав залишитися невідомим. Він оцінив експонат у €6,65 млн та забрав його у власне користування. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що учені знайшли скам'янілі рештки істоти, яка може бути новим видом динозаврів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ