Збірна Бельгії

Євро-2020: Росія розгромно програла Бельгії – відеоогляд

Toby Alderweireld / Twitter

Матч провели у Росії, але бельгійці все одно отримали впевнену перемогу

Збірні Бельгія та Росія зіграли свій перший матч на Євро-2020, який провели у Санкт-Петербурзі (Росія). У ньому впевнену перемогу з рахунком 3:0 отримали бельгійці.

Бельгія відкрила рахунок вже на 10-й хвилині матчу – Ромелу Лукаку підловив російських захисників на незграбності та розстріляв воротаря.

Вже на 34-й хвилині бельгійці подвоїли свою перевагу – цього разу Томас Меньє класно вибрав позицію та не залишив шансів голкіперу збірної Росії.

Після першого тайму "червоні дияволи", судячи з усього, зрозуміли, що їх суперник не зможе відіграти таке відставання. Саме тому під час другої половини зустрічі вони почали економити свої сили перед наступними матчами.

Тим не менш, навіть у такому режимі гри Бельгія змогла забити ще один гол – Ромелу Лукаку вийшов віч-на-віч з голкіпером та зробив рахунок розгромним – 3:0.

Ромелу Лукаку

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Львові за кожен гол у ворота збірної Росії пригощатимуть безкоштовним пивом.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!