Незвичайний фестиваль відбувся у колумбійському місті Сан Антеро

Незвичайний фестиваль відбувся у колумбійському місті Сан Антеро. За багаторічною традицією, там вшанували - місцевих віслюків.

На один день вухаті і копитні - стали головними особами у місті. Хазяї одягнули тварин у барвисті костюми поп-зірок, кіногероїв, спортсменів та політиків і вигулювали їх вулицями міста. Осла у найкращому костюмі - обрали королем фестивалю. Цьогоріч це звання здобув - вухань у шатах Папи Римського. Традиційні фестивалі віслюків проводять у Сан Антеро з початку минулого сторіччя. Спочатку - це було релігійне свято. На віслюку містом возили опудало Іуди Іскаріота, потому ляльку спалювали. Втім, з часом релегійна складова фестивалю - відійшла у минуле і свято офіційно перетворилося на День Віслюка.

Участник фестивалю: "Сьогодні ми вшановуємо усіх місцевих віслюків - наших вірних друзів і помічників. Жюрі фестивалю - у своїй мудрості наблизилося до ватиканського конклаву і проголосило королем свята осла у костюмі понтифіка Франциска. Тепер ця тварина - Папа для усіх віслюків".

ПРОКОМЕНТУЙТЕ