Лось

Лось врятував жінку, яка застрягла в канаві

Shutterstock

Старенька пішла на прогулянку до лісу і заблукала

Мешканець естонського містечка Пайде випадково помітив лося у лісі під час прогулянки. Тварина лежала поруч із дорогою біля ставка. Про це повідомляє ЕRR

Фотограф Марко Хауг покликав свого друга-фотографа дикої природи, аби той зробив знімок і з'ясував, що це за тварина. Однак у нього був тільки телефон, тому Хауг поїхав додому на велосипеді за камерою. 

До того часу, як він повернувся з камерою у руках, тварина зникла. Однак на місті, де лежав лось, залишилась прим'ята трава. 

Коли чоловік підійшов ближче, то побачив у канаві жінку, яка застрягла і не могла самостійно вибратися. 

Як з'ясувалось, старенька пішла на прогулянку днем раніше, однак не повернулася додому. Від холодної погоди вночі її спас тільки теплий жакет. Поліціянти шукали жінки по всьому лісу. 

Фотограф одразу викликав лікарів, аби ті оглянули стареньку. 

"Найбільш неймовірне у цій історії – те, що лось лежав точно у тому місці, де жінка не могла вибратися з канави. Він ніби спеціально привертав до неї увагу", – зазначив Хауг. 

Раніше 5.UA розповідав, як собака врятувала цуценят, хоча сама втратила лапи. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ