Наука

Учені назвали причину передчасної смерті в чоловіків

SuperpowerWiki

У дослідженні взяли участь 1970 чоловіків віком 40-79 років

Учені назвали низький рівень вітаміну D у крові можливою причиною для виникнення серйозних захворювань у чоловіків у майбутньому. Про це повідомляє EurekAlert!.

У дослідженні взяли участь 1970 чоловіків віком 40-79 років. Спеціалісти зіставили рівні метаболітів вітаміну D із поточними показниками здоров'я, враховуючи вік, індекс маси тіла, погані звички та оцінки самопочуття. 

Як виявилось, рівень метаболітів тісно пов'язаний із ризиком передчасної смерті. Однак тільки за вільним 25-гідроксивітаміном D можна передбачити проблеми зі здоров'ям у майбутньому.

За словами вчених, отримані дані підтверджують, що дефіцит вітаміну D негативно впливає на загальний стан здоров'я і може бути передвісником вищого ризику смерті. 

Дефіцит вітаміну D доволі поширений у Європі, особливо в людей похилого віку. Це пов'язано з високим ризиком розвитку багатьох хвороб: серцево-судинні, рак та остеопороз. 

Як раніше повідомляв 5.UA, дефіцит вітаміну D підвищує ризик інфікування COVID-19. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

 

 

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ