Школярка із Трускавця

"Ми будемо вчитися, потім на роботу, а потім помремо": не за роками мудра українська першокласниця стала зіркою Reddit

Скріншот відео

Відео з дівчинкою з'явилося на сайті, який щомісяця читає понад мільярд людей

6-річна дівчинка із Трускавця стала справжньою зіркою інтернету після того, як у мережі з'явився ролик, де вона по-філософськи описує весь життєвий шлях людини.

Відео було зняте після лінійки з нагоди 1-го дзвоника у День знань. Журналістка місцевого видання взяла коротке інтерв'ю у дівчинки, яка вперше прийшла до школи.

"Я йду в перший клас. Мене звуть Адель і мені 6 років. І я дуже рада!", весело повідомила першокласниця.

А на запитання "Чому ти хочеш йти до школи?", вона відповіла: "Бо тут ми будемо спершу гратись, потім підемо вчитись, потім ще підемо вчитися, потім в іншу підемо школу, потім інститут, і так на роботу, і потім помремо". На останній фразі вона приречено махнула рукою, не припиняючи при цьому посміхатися.

Це відео швидко стало вірусним не лише в Україні, а й на всесвітньо відомому порталі з розважальним контентом Reddit. Там ролик під назвою "Життя людини за 23 секунди" з'явився із субтитрами англійською мовою.

Зазначимо, Reddit є одним із найпопулярніших сайтів у світі. Щомісяця він набирає понад 1,2 мільярда відвідувань.

Раніше "Дивогляд 5.UA" публікував поради психолога, як мотивувати дитину з радістю ходити і навчатися у школі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ