Двійня, діти, новонароджені

Народила двійню через місяць після першої дитини – пояснення лікарів

Depositphotos

Аріфа Султана навіть не знала, що була вагітна ще двійнею

У Бангладеш жінка народила близнюків майже через місяць після того, як народила хлопчика раніше терміну. Про це пише ВВС.

"20-річна Аріфа Султана народила дитину наприкінці лютого, але вже через 26 днів знову звернулася до лікарні, відчувши біль у животі", – йдеться у повідомленні.

Лікарі виявили, що жінка вагітна близнюками, які перебували у її другій матці. Медикам довелося зробили їй кесарів розтин.

"Коли пацієнтка приїхала, ми зробили їй ультразвук і виявили, що вона носить близнюків. Ми були сильно шоковані й здивовані. Я ніколи раніше не стикалася з таким", – сказала доктор Шейла Поддар.

За словами лікарки, пані Султана та її чоловік "дуже бідні", і вона "ніколи не робила ультразвук раніше", навіть перед першими пологами. За допомогою кесаревого розтину жінка народила хлопчика та дівчинку. Близнюки народились абсолютно здоровими й незабаром матір із дітьми виписали з лікарні.

Гінеколог доктор Крістофер Енге із Сінгапуру пояснив, що стан під назвою Uterus Didelphys, коли жінка має дві матки, не є такою вже й "рідкістю, як думають люди".

"Якщо ви пройдете обстеження заздалегідь, то дуже просто помітите наявність двох маток. Але очевидно, що у цьому випадку люди були із сільської місцевості [і тому не мають доступу до ультразвукового сканування]", – сказав доктор Крістофер Енге із клініки GynaeMD.

Пані Султана сказала, що рада ще двом дітям, але занепокоєна тим, що їх буде складно виховувати через її фінансове становище, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше 5.ua писав, що уряд планує запровадити реєстрацію новонароджених через Інтернет.

Також дивіться фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ