Меган Маркл

Подерті джинси: Меган Маркл помітили у незвичному для королівської родини стилі – фото

Instagram/Royal.addicted

Сasual-look членам королівської сім'ї не притаманний, утім Меган Маркл частенько керується власним смаком, обираючи одяг

Минулими вихідними герцогиця Сассекська Меган Маркл провела приватну зустріч зі своїм новим помічником Крістіаном Джонсом. Говорили про подальшу співпрацю з прес-секретарем в одному з італійських ресторанів Лондона, передає "24 канал".

З'явилася герцогиня на зустрічі у незвичному вбранні – обрала casual-look. Так, 37-річна Меган Маркл віддала перевагу світлим джинсам з потертостями на колінах від H&M, до яких підібрала улюблені туфлі-човники кольору нюд. Крім того, герцогиня вдягла темно-синій гольф і пальто в тон. Зауважимо, що такий вільний стиль дозволив приховати чималий животик дружини принца Гаррі, яка нині перебуває при надії.

Обличчя цього разу пані Меган вирішила не відкривати й вдягнула сонцезахисні окуляри від бренду Вікторії Бекхем. До рук взяла коричневу сумку від Mulberry.

Зауважимо, що подібний лук членам королівської сім'ї не притаманний, утім Меган Маркл частенько керується власним смаком, а не правилами монаршої родини.

Дивіться також фотогалерею: 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ