Пасажири метро без штанів

У Нью-Йорку близько тисячі пасажирів метро проїхалися без штанів – відео

прінт-скрін з відео

Такий захід у Нью-Йорку проходить уже вісімнадцятий рік поспіль

У неділю, 13 січня, у Нью-Йорку (США) відбувся флешмоб "Поїздка у метро без штанів". На офіційній сторінці флешмобу закликали учасників не соромитися і повеселити інших пасажирів.

"Якщо хтось у підземці питатиме, чому ви без штанів – скажіть, що вони вам "заважали" (або щось у такому дусі)", – йдеться в повідомленні.

Мистецьке об'єднання Improv Everywhere проводить захід у Нью-Йорку вже вісімнадцятий рік поспіль. Крім Нью-Йорка, Чикаго, Сан-Франциско у США, флешмоб відбувається також у Лондоні, Копенгагені, Буенос-Айресі та багатьох інших містах світу.

"Ви можете носити веселу нижню білизну, якщо хочете. Але не має бути нічого, що кричить, "я носив це, тому що я роблю дурний прикол". Не носіть стрінги або що-небудь ще, що може образити людей. Наша мета полягає в тому, щоб змусити людей сміятися, а не роздратувати їх", – пояснили організатори флешмобу.

Зазначається, що по всьому місту було шість місць таких зустрічей, де люди збиралися і робили вигляд, що нічого дивного не відбувається. А коли двері метро зачинялися, люди починали знімати з себе штани. Таким чином учасники акції веселили пасажирів, а самі кинули виклик власній сором’язливості.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що у метро Нью-Йорка створили безкоштовну онлайн-бібліотеку.

Також дивіться фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ