Топ-20 найдивакуватіших професій світу

Якщо ви замислювалися над тим, що хочете змінити свою роботу на більш цікаву та неординарну, то знайте – сьогодні за гроші можна зробити, певно, майже все: вигуляти собак, постояти за когось у черзі, поплакати на похоронах чи просто обійняти людину. 5.ua підготував для вас добірку незвичайних і дуже рідкісних професій світу

Продавець мрій

У США, в Чикаго, існує компанія, яка втілює мрії своїх клієнтів у життя. Наприклад, людина захотіла в мить стати відомим актором або навчитися керувати літаком, або познайомитися з гарною дівчиною, або за 10 днів відвідати 10 різних країн. Будь-які бажання та фантазії можна купити. Втім, такі послуги не з дешевих. Мінімальне сума втілення мрії становить 150 тисяч доларів. 

Мрія літати
Мрія літати
Фото: Depositphotos

Виймач мозку

Ця професія є менш прибаливою, ніж перша, проте вона є досить поширеною. Не важко здогадатися, що мова йде про бійню. Після того, як тварину забили, потрібно обережно вийняти мозок, який потім доставлять у ресторан задля вишуканої страви.

 

Мозок
Мозок
Фото: Depositphotos

Випробувач презервативів

Компанії, які виготовляють презервативи, мають людей на посаді "Випробувачі презервативів". Річ у тім, що в заводських та лабораторних умовах можна отримати не повну інформацію про гумові вироби, адже велику роль відіграє саме "людський фактор". Протягом певного часу професійні випробувачі презервативів мають перевірити їх "у справі". Робота не така вже й складна, але дуже відповідальна, адже потім, після численних перевірок і зауважень, результати будуть впливати на кінцевий вид товару, який потрапить до споживачів.

Презерватив
Презерватив
Фото: Depositphotos

Перевертач пінгвінів

Товсті північні пташки, які не вміють літати, часом бувають незграбні. Коли пінгвіни реагують на звук і дивляться вгору на літаки, вони можуть впасти на спину і вже не встати. Цим часто користуються хижаки. Але тут на допомогу приходить перевертач, який рятує пінгвінам життя. 

Пінгвіни
Пінгвіни
Фото: відкриті джерела

Прибиральник блювотиння

Це певно одна з найогидніших професій. Такі люди працюють у парку розваг біля американських гірок і прибирають те, що з себе в захопленні вивергають надмірно вразливі люди. Як для заохочення таких працівників, їх можуть самих безкоштовно покатати на атракціоні.

Американські гірки
Американські гірки
Фото: Depositphotos

Дегустатор корму для собак і котів

Якщо ви думаєте, що корм для тварин дегустують власне собаки і коти, то ви помиляєтеся. Красномовний опис корму в рекламі взятий не зі стелі. Є спеціальні люди, які куштують корм, коментують його запах, смак і наскільки він схожий на натуральні продукти.

Корм для собак
Корм для собак
Фото: Depositphotos

Трамбувальник у метро

У Японії в годину час пік у метро пасажиропотік значно збільшується. На допомогу людям, які не зуміли втиснутися в переповнений вагон, приходять трамбувальники. 

Туалетний гід

Ще одна дивна професія існує в Китаї. Там на вулицях вам можуть за 4 центи підказати, де розташований найближчий громадський туалет. Найцікавіше те, що в їхніх трудових книжках так і записано: "Державний службовець – туалетний гід".

Туалет
Туалет
Фото: Depositphotos

Дояр змій

Спеціально навчена людина має витягувати з небезпечних змій (гримучих чи кобр) їхню отруту. Отруту використовують для створення ліків і протиотрут. Така речовина коштує до тисячі доларів за грам.

Отрута змії
Отрута змії
Фото: відкриті джерела

Плакальниця 

В азіатських країнах люди не звикли до емоцій і часто контролюють їх навіть на похоронах. Для таких випадків і є професія плакальниці. У їхні послуги можуть входити: плач звичайний, плач із підвиванням, надривний плач із підвиванням і падінням на коліна, ридання з биттям себе в груди, розриванням одягу і катанням по землі.

Дівчина плаче
Дівчина плаче
Фото: Depositphotos

Нюхачі пахв

Є такі професії людей, які оцінюють запах пахв до і після використання дезодоранту. Так вони готують продукцію провідних брендів до подальшого потрапляння на прилавки магазинів. Як не дивно, але на таку роботу беруть лише жінок у віці. Вважається, що саме у них дуже різкий нюх на запахи.

Дезодорант
Дезодорант
Фото: Depositphotos

Тестувальник водних гірок

З одного боку, це досить небезпечна професія, з іншого – весела. Людина цілий день катається на гірках і перевіряє їх на міцність та безпечність. За час тесту стираються сотні плавок.

Аквапарк
Аквапарк
Фото: Depositphotos

Пірнальник за м'ячами для гольфу

Зазвичай поле для гольфу побудоване з різними перешкодами, зокрема водними. Тому часто в озерах на дні лежать м'ячі для гольфу. Дістати їх звідти може спеціально навчений співробітник. Річний дохід такої професії може сягати до 100 тисяч доларів, все залежить від кількості знайдених м'ячів.

М'ячі для гольфу під водою
М'ячі для гольфу під водою
Фото: Depositphotos

Людина в черзі

Близько за 40 доларів за годину ви можете найняти людину, яка стоятиме за вас у черзі. Таку послугу надають компанії в США та Великій Британії. Там не діють такі відмовки як: "Я тут за жіночою займав" або "Я буду за вами, зараз прийду".

Черга
Черга
Фото: Depositphotos

Слухачі "Пармезану"

Сир "Пармезан" дозріває три роки. Зрозуміти, що продукт готовий до споживання можна лише за допомогою спеціального срібного молоточка і слуху. Справжні професіонали можуть виконати пісню "O sole mia" на голівці сиру.

Дозрівання сиру
Дозрівання сиру
Фото: відкриті джерела

Обіймальники

Науково доведено, що обійми піднімають настрій, а їх нестача провокує депресію. Саме тому існує професія обіймальників. Вони особливо користуються попитом в Японії, де рівень суїцидів – один із найвищих. 

Обійми
Обійми
Фото: Depositphotos

Торседороси

Ця професія пішла з Куби. На батьківщині сигар існують спеціально навчені люди, які їх крутять професійно. Така робота вважається одна із найпрестижніших, адже навчають цьому ремеслу аж 10 років.

Сигари
Сигари
Фото: Depositphotos

Оцінювач запаху з роту

Такі люди працюють у компаніях, які виробляють "жуйку", зубну пасту чи рідину для полоскання порожнини роту. Вони так само, як і нюхачі пахв, оцінюють ефект продукта і готують його вихід на прилавки.

Запах із роту
Запах із роту
Фото: Depositphotos

Майстер педикюру для корів

На елітних європейських та американських фермах існують цілі підрозділи працівників, які слідкують за станом копит у корів. Адже від цього часто залежить самопочуття і настрій тварини, відповідно змога дати молоко і розмножуватися.

Чистка копит у корів
Чистка копит у корів
Фото: відкриті джерела

Найманий родич або друг

Якщо для підняття статусу на дні народженні або іншому застіллі вам потрібно багато людей, то можна найняти "фальшивого" родича чи друга. Такі послуги неофіційно є у всьому світу і лише в Китаї з'явилася компанія, яка надає такі послуги професійно.

Гості
Гості
Фото: Depositphotos

Нагадаємо, нещодавно стала відома середня заробітна плата у Києві.

Також можна переглянути фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше