Тест-драйв на залізничних коліях: у Дніпрі випробували оновлену дрезину

5 канал

Навесні залізничники планують прилаштувати до дрезини причіп, аби спробувати використати її за призначенням

Двигун мотоцикла, вага боліда, швидкість легкового автомобіля. У Дніпрі поціновувачі ретро-техніки відреставрували дрезину та влаштували тест-драйв на залізничних коліях.

Вага дрезини як старого гоночного авто – близько трьохсот кілограмів. Її "серце" – двигун – збирали на київському мотоциклетному заводі у 1964 році. Відтоді дрезину запускали десять разів. Востаннє – 40 років тому. Проте поціновувачі ретро-техніки швидко її реанімували. 

Опановувати майстерність керування дрезиною працівникам музею ретро-техніки довелося самостійно за паперовою інструкцією. Машина здатна розвивати швидкість до півсотні кілометрів за годину, але кермувальник без досвіду не ризикує так розганятися.

Тест-драйв ретро-машини пройшов без нарікань – дрезина жодного разу не заглохла. Після випробування в її технічному паспорті роблять відмітку – зауважень до стану немає.

Навесні залізничники планують прилаштувати до дрезини причіп, аби спробувати використати її за призначенням – для перевезення матеріалів та ремонтників колій.

Детальніше дивіться у відео:

Аліна Елєвтєрова, Андрій Ковбаса, Дніпро, "5 канал".

ПРОКОМЕНТУЙТЕ