Голландські інженери вперше у світі надрукували на 3D-принтері справжній міст – відео

Європейська правда

Восьмиметровий міст поєднує дві дороги над невеликим струмком і гарантовано витримує навантаження у дві тонни

У Нідерландах в місті Гемерт урочисто відкрили перший у світі міст, надрукований на 3D-принтері. Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на NOS, конструкція призначена для використання велосипедистами.

Робота над друком мосту, який складається з приблизно 800 шарів матеріалу, тривала близько трьох місяців. Його створили з посиленого та заздалегідь спресованого бетону.

"Однією з переваг друку моста є те, що потрібно набагато менше бетону, ніж за звичайної техніки, коли заповнюється прес-форма. Принтер розташовує бетон лише там, де це потрібно", – зазначив представник технологічного університету Ейндховена.

Восьмиметровий міст поєднує дві дороги над невеликим струмком. Автори проекту випробували його навантаженням у дві тонни. Втім, як запевнили – за необхідності він витримає вагу 40 вантажівок.

Нідерланди разом з США та Китаєм відіграють провідну роль у впровадженні технології 3D-друку. У 2018 році з голландських компаній планує відкрити сталевий надрукований міст через один із каналів Амстердаму.

Дивіться також фотогалерею:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ