У Києві з'явиться найвища інсталяція: заводську трубу переобладнають на маяк

artprize.unit.city

На реалізацію проекту британський художник отримає 50 тис. грн

Британський художник Себастьян Кайт виграв конкурс на переобладнання найвищої заводської труби в українській столиці. Він перетворить її на маяк. Про це написав у Facebook керуючий партнер проекту Unit.City Максим Яковер, який раніше займався модернізацією ВДНГ у Києві.

"Себастьян запропонував цікаве світлове рішення, яке прорізає нічне небо над Києвом, позначаючи Парк на мапі міста. Ідея - Маяк інновацій", - йдеться у повідомленні.

Фото: Макс Яковер / Facebook

Як пише "Новое время", за задумом автора Маяк повинен стати символом яскравого майбутнього, який буде видно з усіх куточків столиці. На реалізацію проекту він отримає 50 тис. грн.

Зазначимо, що конкурс проходив в рамках будівництва міста в місті під назвою Unit.City (проект модернізації промислової зони Києва між станціями метро Дорогожичі та Лук'янівська на високотехнологічний район). У ньому взяли участь 158 робіт.

Як повідомляв 5.UA, у Києві на місці постаменту колишнього пам'ятника Леніну на бульварі Шевченка відкрили інсталяцію мексиканки Іси Каррільйо "Ритуал природи".

Дивіться також фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ