Розмір має значення: тренди на тату-2017 та як не помилитися із майстром

Кажете, розмір не має значення? А от і має, якщо йдеться про татуювання на чоловічому тілі

Чоловіче тату має відрізнятися від жіночого сміливістю, масштабністю, можливо, агресивністю та безперечно розмірами. Тож головна порада від профі – не розмінюватися на троянди, квіти та якорі, а експериментувати.

Власниця тату салону Ілона запевняє, жінки просто шаленіють, коли бачать на чоловіках забиті татуюванням рукава на руках або масштабні  деталізовані сюжети в реалістичному стилі.

Головна порада від профі – не розмінюватися на троянди, квіти та якорі, а експериментувати. 

У світі тату також є своя мода. І хоча самі майстри радять не піддаватися на її примхи, адже татуювання  це як дитина, щось таке, що потім буде із тобою все життя, тренди ніхто не відміняв. Нині модними вважаються такі стилі як: незмінний реалізм, геометрія – переважно для хіпстерів, акварель, треш-полька, нью-скул, дотворк, блек-ворк.

Тренди татуювання 2017
Тренди татуювання 2017
Фото: 5.ua

Софія, майстер тату: "Нині дуже популярними є стилі віп-мейдинг, стилізована графіка, найвищим пілотажем є реалізм, це патетизм, спроба передати роботу якомога детальніше. Важливо щоб робота була максимально схожа на фотографію".

Євген, майстер тату:  "Щодо образів, то чоловіки зараз частіше просять зробити агресивних тварин, воїнів, а хтось настільки глибоко занурюється у себе, що щось космічне. Усе це було і завжди буде в тренді".

Зазвичай справжні профі досить вередливі, тому що працюють не на конвеєр, а задля власного вдосконалення, естетичного задоволення та на радість клієнту.

Можете обрати усе, що вашій душі заманеться, та запам’ятайте – щастя вам не буде доти, поки не знайдете справжнього майстра тату з художньою освітою, неабияким портфоліо та креативним художнім смаком. Зазвичай справжні профі досить вередливі, тому що працюють не на конвеєр, а задля власного вдосконалення, естетичного задоволення та на радість клієнту.

Тренди татуювання 2017
Тренди татуювання 2017
Фото: 5.ua

Олег Петровський у професії вже 5 років, працює у стилі реалізму, один із тих, до кого просто так не потрапиш, йому важлива ідея клієнта та сама людина.

"Майстер тату обов’язково має бути хоч з якоюсь початковою художньою освітою, вміти малювати. Запитуйте це. Я модними тату не займаюся, я спільно з людиною розробляю ескіз, підказую. Тату – це сакральна річ. Якщо проект клієнта мені не подобається і він приніс мені відверту фігню, я відмовляю. Ну от якщо прийде до мене клієнт і скаже мені зробити метелика я відповім коротко – ось там двері, дуй звідси, метелику".

На Заході українські татуювальники в топах і вважаються найкращими, адже усі талановиті із художнім смаком, працьовиті та творчі.

До речі, справжніх професійних майстрів у нашій країні на щастя, не бракує. На Заході українські татуювальники у топах і вважаються найкращими, адже усі талановиті із художнім смаком, працьовиті та творчі. Знайти їх можна не лише у спеціалізованих салонах тату, а й на сторінках у соцмережах. Тож, чоловіки, якщо вже вирішили зробити тату, не вагайтеся – коштуватиме це для вас від 1 тис. грн. до 20 тис. грн, залежно від витраченого часу, проте задоволення і жіночого захвату від вас єдиного та неповторного вистачить на все життя.

Дивіться також фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше