"Надзвичайній жінці – незвичайні троянди": на Філіппінах закоханій подарували букет з бекону

5 канал

"Вона принаймні не буде голодна", – прокоментував подарунок креативний студент

У переддень Дня Святого Валентина один із ресторанів на Філіппінах розробив спеціальний букет. Це конструктивний підхід. Красиво і корисно. Троянди букету їстівні і зроблені з бекону, передає "5 канал".

Філіппінський студент Річмонд Улап вирішив нетривіально привітати свою другу половину, тому скористався пропозицією до свята одного з місцевих ресторанів і вирішив одночасно не лише потішити кохану, а й нагодувати. Троянди в букеті – їстівні, зроблені з бекону.

"Як бойфренд я знаю, що їй подобається, і знаю, що вона любить їсти бекон. Раніше я дарував їй соняшники, але тепер подарунком до Дня Валентина стануть ці троянди з бекону. Звичайно, справжні квіти дарувати мудріше, але із цими вона принаймні не буде голодна", – жартує Ричмонд.

Головний девіз ресторану, що розробив їстівні троянди – "Хай живе бекон!" Тому матеріал для виробництва квітів тут визначили одразу. Соковиті шматки бекону скручують у вигляді троянд, закріплюють дерев'яними шпажками, а тоді смажать у фритюрі. Спеціальна команда працівників нанизує беконові троянди на основу, схожу на справжні стебла квітів. Букет для подарунка загортають у поліетилен, щоб кохана не одразу відчула, що троянди пахнуть смаженим м'ясом. Вартість сувеніру з доставкою – 44 долари.

"Вам не потрібно купувати дві речі – троянди і шоколад. В цьому букеті уже є те, що можна з'їсти - бутони з бекону. Це чудовий подарунок. Замість квітів, які в'януть, ви маєте чудову смажену їжу. Покупці називають такі букети унікальними, нешаблонними. Люди люблять щось нове і люблять бекон, чому б їм не любити троянди з бекону", – зазначила речниця ресторану Беа Камілле Сантон.

Лише за два тижні до самого свята ресторан продав 70 їстівних букетів. Ще кількадесят замовлень уже чекають на День Валентина.

До беконових троянд пропонують і спеціальні картки з кумедними написами і про кохання, і про любов до бекону. Найпопулярніша – "Люблю тебе, тож давай гладшати разом".

Нонна Стефанова, "5 канал"

ПРОКОМЕНТУЙТЕ