"Будинок із секретом": у Німеччині подружжя розмістило в хаті 100 новорічних ялинок

Щоб прикрасити до свят усі дерева подружжю потрібно 2 місяці

Подружжя з німецького містечка Ринтельн прикрашає на Різдво не одну, а понад сто ялинок. Це - колекція, яку пара збирає уже кілька років.

Як повідомляє "5 канал", це подружжя починає готуватися до свят ще у жовтні. Зовні їхній  будинок схожий на десятки інших, прикрашених до Різдва: кілька гірлянд, Санта Клаус на оленях, нічого зайвого.

Натомість, сюрпризи починаються всередині. У будинку понад 100 квадратних метрів і стільки ж повністю прикрашених ялинок, по одній на метр.

"Я завжди любив Різдво, увесь цей блиск, ялинкові прикраси, дерева, гірлянди... Почали ми, як і всі, із однієї ялинки у вітальні, а потім подумали, що ще одну можна поставити у передпокої, а тоді ще одну - в кухні. І так, за п’ять років, їх стало безліч", - розповідає колекціонер Томас Джеромін.

Дивіться також: Ялинка-2017: Як прикрашають новорічну красуню у різних містах світу

Як стало відомо, щоб прикрасити до свят усі дерева подружжю потрібно вісім тижнів. Господарі будинку кажуть, що ялинки не мають фіксованого місця, то ж інтер'єр щороку змінюється, а колекція поповнюється. Лише одну кімнату в будинку господарі вирішили не декорувати.

"Ми вирішили, що єдиним місцем, де не буде різдвяних ялинок - стане наша спальня. По-перше - спальню не показують усім. Це наше місце відпочинку, наш прихисток, коли ми втомлюємося від цього декору. На щастя, це було спільним рішенням", - каже Сьюзан Джеромін.

Окрім спальні, новорічно-різдвяним орнаментом декорований кожен куточок будинку - і кухня, і санвузол. Господарі підрахували, щоб прикрасити їхню колекцію ялинок, потрібно близько шістнадцяти тисяч прикрас.

Нонна Стефанова, "5 канал"

ПРОКОМЕНТУЙТЕ