Pokemon GO встановила абсолютний рекорд по швидкості збору коштів з гравців

5 канал

За 60 днів фанати принесли розробникам $500 мільйонів

Гра Pokemon GO встановила абсолютний рекорд по швидкості збору коштів зі своїх фанатів. Про це повідомляє УНІАН.

Як зазначається, фанати гри по всьому світу за 60 днів витратили на покупки у грі $500 мільйонів. Як відомо, сама гра завантажується і встановлюється на смартфони безкоштовно, однак додаткові предмети, які полегшують гру (приманки для покемонів, покеболи, за допомогою яких їх можна зловити, інкубатори для яєць тощо), можна придбати за гроші в Google Play та iOS App Store.

Повідомляється, що попередній грі-лідерові за швидкістю зборів коштів Candy Crush Saga від компанії Activision Blizzard, знадобилося близько семи місяців на те, щоб зібрати з гравців $500 млн. А дві інші популярні гри - Puzzle & Dragons і Clash of Clan досягли цієї позначки лише через 400 та більше днів.

Як стало відомо, рекордний результат Pokemon GO підтвердив прогноз аналітиків, які передбачили, що ще до кінця 2016 року виручка гри перевищить $1 млрд.

Експерти також зазначили, що збори з гравців - не єдине джерело доходу для розробника Pokemon GO компанії Niantic. Про співпрацю з компанією вже оголосив японський підрозділ McDonalds. 

Нагадаємо, Pokemon Go б'є рекорди скачування – найстрімкіше в історії мобільних ігор.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ