У Китаї наступного року розпочнуться зйомки екранізації Tetris

youtube.com

Бюджет картини складе $80 млн

Співпродюсер екранізації культової гри Tetris Лоуренс Касанофф заявив, що зйомки картини почнуться в 2017 році, повідомляє INK.

У зйомках фільму також бере участь китайський мільярдер Бруно Ву. Tetris The Movie буде першою частиною трилогії і стане дебютним проектом студії Threshold Global Studios. У ньому знімуться китайські і американські актори. Бюджет картини становить $80 млн.

Творців картини не бентежить, що в оригінальній грі немає ні сюжету, ні героїв.

"Одна з причин, з якої Tetris досяг такого успіху, полягає в тому, що ця гра дозволяє реалізувати наше підсвідоме бажання створювати порядок з хаосу. Якщо попрацювати над цією концепцією, застосувати фантазію, то може вийти чудова серія науково-фантастичних фільмів. Даю вам чесне слово – ця стрічка буде зовсім не такою, як ви собі уявляєте. Коли люди побачать її, то зрозуміють, чому ми обрали саме Tetris", – пояснив Касанофф.

Вперше про екранізацію Tetris стало відомо у 2014 році. Тоді Касанофф, який займався колись екранізацією Mortal Kombat, розповідав, що планує зняти науково-фантастичний трилер, а не екранізувати саму гру про падаючі кольорові геометричні фігури.

Відомо, що гра Tetris була створена радянським програмістом Олексієм Пажитновим в червні 1984 року на комп'ютері "Електроніка-60".

Як повідомляв 5.ua, у лютому 2016 року анімаційна студія створила онлайн-гру про гонитву Леонардо Ді Капріо за "Оскаром". 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ