Авіакомпанія Iberia "надягла" на літак різдвяний светр

christmas.iberia.com

Авіакомпанія Iberia вирішила створити різдвяний настрій у своїх клієнтів і "одягнула" один зі своїх літаків в різдвяний светр.

Відео під назвою "Відчуй тепло свят" розміщене на сайті перевізника.

Як зазначають представники авіакомпанії, це було зроблено для того, щоб ті, хто подорожують лайнерами перевізника, могли відчути тепло свят. Водночас не уточнюється, чи буде прикрашений літак виконувати перельоти, і якщо буде, то за яким маршрутом.

Авіакомпанія розробляла незвичайний "одяг" у кілька етапів. Спочатку обрали певний відтінок червоного кольору майбутнього светра. Після цього творці визначили матеріал тканини - вони зупинилися на переплетених волокнах органічного походження. Для малюнку обрали білі сніжинки і традиційні абстрактні різдвяні візерунки.

За інформацією видання, пасажирів на борту лайнера пригощатимуть різдвяними солодощами та святковим пирогом, який в Іспанії готують до Дня волхвів - традиційного в Іспанії свята, що відзначається 5 січня. На борту також можна буде написати листа волхвам - ця іспанська традиція є аналогом відправлення листів Діду Морозу. У бізнес-класі клієнтам запропонують спеціальне святкове меню, а також невеликі подарунки.

Iberia вважається найбільшою іспанською авіакомпанією. Заснована 1927 року. Виконує рейси в 100 пунктів призначення та має 128 літаків.

Як повідомляв 5.ua, цьогоріч британка прикрасила свій дім до Різдва на $41 тис.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ