Російська дизайнерка не може випустити антитурецькі футболки через затримки з постачанням турецької тканини

konasov.com

Російські дизайнери збираються випускати футболки із антитурецькою тематикою.

Модельєр із Росії Катерина Добрякова поскаржилася на те, що через проблеми з постачанням турецької тканини вона не може розпочати виготовлення одягу з антитурецькою тематикою. З її слів, фури з тканиною не пропускають через кордон (через турецький чи російський, вона не уточнила), пише Meduza з посиланням на РСН.

"Якщо до нас нарешті прийде фура з турецькою тканиною, ми обов'язково випустимо колекцію одягу з антитурецькою тематикою. Фури зупинилися. У постачальників паніка, бо машини з тканиною не пропускають через кордон", - зазначила Добрякова

Крім того, шити антитурецькі футболки – вже з російської тканини - планує ще один дизайнер із РФ Олександр Конасов. За його словами, Туреччина є монополістом на ринку тканини в Росії.

"У нас будуть кілька принтів і з помідорами, і з написами "не їду" тощо", - розповів Конасов. На сайті дизайнера вже розміщені принти для майбутніх футболок:"Не потрібен нам берег турецький, тепер з нами Крим і сніжні Сочі. Улюблена наша, рідна країна!" і "Біжи, турок, біжи" (на останній зображений президент Туреччини Реджеп Ердоган, який втікає від ведмедя).

Як повідомляв 5.ua, "Хор Турецького" хоче змінити назву через конфлікт Росії і Туреччини.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ