City24

Локалнет оплачуй за допомогою платіжного сервісу City24

city24.ua

Платіжний сервіс є інноваційною технологією, його використання для оплати інтернету та інших послуг має безліч переваг для клієнтів

Онлайн платежі є на сьогодні однією із затребуваних та популярних опцій. Сплатити будь-яку послугу, у тому числі і сервіс Локалнет не тільки зручно, але й безпечно, можна за допомогою платіжного сервісу City24.

Система електронних платежів є найкращим способом здійснити оплату за послуги інтернет-провайдера, не виходячи з дому та на максимально вигідних умовах. Заплатити за інтернет через Сіті 24 можуть як зареєстровані користувачі, так і клієнти без реєстрації.

Процедура оплати

Для поповнення інтернету LocalNet слід дотримуватись наступного алгоритму.

 1. На головній сторінці необхідно вибрати категорію "ТВ та Інтернет".

 2. Далі зі списку запропонованих провайдерів слід вибрати компанію Локалнет.

 3. Після цього у полях форми слід зазначити номер договору, а також суму сплати.

 4. Наступний етап – внести реквізити банківської картки (CVV-код, номер та термін дії).

 5. Далі здійснюється оплата шляхом натискання кнопки "Оплатити".

У разі виникнення труднощів або будь-яких питань щодо процедури оплати, слід звернутися до служби підтримки, фахівці якої допоможуть у вирішенні всіх питань та нададуть консультацію. Для здійснення оплати через платіжний сервіс Сіті 24 на картці має бути достатньо коштів.

Кошти на рахунок провайдера зараховуються протягом декількох хвилин (іноді для цього може знадобитися від 1 до 3 днів). Після здійснення оплати формується електронний чек, який зберігається в особистому кабінеті зареєстрованих користувачів. Якщо оплату здійснює клієнт без реєстрації, електронний чек можна запросити на електронну пошту.

Чи потрібно реєструватися в City24

Оплачувати послуги інтернет провайдера, а також багато інших через платіжний сервіс можуть не тільки зареєстровані клієнти, але й не зареєстровані. Але краще витратити кілька хвилин і зареєструватися, тому що після цього клієнтам будуть доступні численні переваги:

 • формування шаблонів;

 • налаштування автоматичного платежу та створення нагадування про оплату;

 • отримання електронних чеків;

 • перегляд звітів.

Переваги оплати через Сіті 24

Враховуючи той факт, що платіжний сервіс є інноваційною технологією, його використання для оплати інтернету та інших послуг має багато переваг для клієнтів.

 1. Економія часу. Для того, щоб зробити оплату, не потрібно простоювати в довгих чергах до кас банків. Оплата за інтернет здійснюється лише в кілька кліків з будь-якого гаджета за наявності якісного підключення до мережі.

 2. Економія коштів. City24 пропонує мінімальну комісію, розмір якої набагато менше, ніж у банках.

 3. Гарантія безпеки. Платіжний ресурс працює за ліцензією НБУ, що гарантує безпеку клієнтів.

 4. Надійний захист. При оплаті через сервіс персональні та банківські дані користувачів надійно захищені завдяки використанню сучасних протоколів шифрування.

 5. Зручність. Інтерфейс ресурсу простий і зрозумілий на інтуїтивному рівні, тому навіть новачки легко орієнтуватимуться на сайті і швидко розберуться в усьому.

Платіжний сервіс постійно удосконалюється для створення максимальної зручності користувачів.
Ліцензія системи №3985939 видана "Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг" з 20.08.2015 №2020.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ