Стрик

Майстер-чарівник: стартап, який знаходить кращих фахівців для вашого проєкту

stryk.com.ua

Сервіс і для тих, хто шукає майстра, і для майстрів, які шукають роботу

Затіяв ремонт в квартирі, хочеш перевезти речі, прибрати в будинку чи офісі? Можливо тобі треба замінити деталі в авто або відремонтувати старий холодильник? Із побутовими проблемами ми зіштовхуємось щодня. То те не працює, то інше. Що ж робити, якщо ти не в змозі самостійно вирішити проблему? Для цього варто покликати професійного майстра! Команда українського стартапу Стрик пропонує понад сотню спеціалістів з різних галузей. Тут ти легко знайдеш того, кого шукаєш.

У чому перевага СТРИК?

Команда Стрик запевняє, що дбає про те, аби твоя співпраця з майстром була комфортною та ефективною. Кожен спеціаліст, який працює в компанії, має широке портфоліо з попередніх робіт. Тепер ти не витрачатимеш додатково свій час на перевірку якості виконання послуг майстра, його професійність і надійність, бо працівники Стрик-у  зробили це за тебе. Додаткові плюси компанії:

  • Ти можеш знайти необхідного спеціаліста вже за 30 хвилин. Саме стільки часу треба менеджеру, щоб відповісти на твій запит.
  • Оператор з тобою тактовно спілкується по телефону чи через пошту (залежно від того, який варіант комунікації ти обираєш) і пропонує варіанти кваліфікованих фахівців, беручи до уваги саме твою проблему.
  • В компанії майстри лише з багаторічним досвідом роботи. Тож висока якість виконання послуг гарантована.
  • Усі спеціалісти перевірені, тому їм сміливо можна довіряти, а ще вони мають індивідуальний підхід до розв’язання твоїх побутових проблем.
  • Про деталі: ціну, дату та час виконання роботи ти домовляєшся безпосередньо з фахівцем. Це дасть можливість уникнути будь-яких непорозумінь.
  • На твій виклик майстер виїжджає якомога швидше. У 99% твій запит вирішується того ж дня.

Для початку співпраці з командою Стрик варто…

Лише подати запит. Це легко зробити. Ти можеш заповнити форму зворотного зв’язку на сайті, зателефонувати до компанії або написати у соцмережах. У повідомленні необхідно одразу вказати місто, район та проблему, яка виникла. 

Стартап Стрик – найкращий помічник у технічних та побутових справах! За допомогою цієї платформи ти зробиш своє життя набагато простішим і зручнішим, зекономивши свій дорогоцінний час. Новий рівень комфорту під час пошуку необхідного майстра у твоєму районі забезпечено.

Цінуй свій час – напиши до команди Стрик.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ