Золоті обручки

Які золоті каблучки популярні в 2023 році

GoldMart

Топ-6 найгарячіших трендів серед золотих каблучок. Які перстні слід носити цього сезону

Передноворічний вішліст: 6 найгарячіших трендів серед золотих каблучок 

Індивідуальність, а не однотипність – ось головне завдання сучасних каблучок. Сміливо грайтесь з фактурами та створюйте оригінальні композиції, радять дизайнери. 

Ювелірна мода 2023, яка вона в цьому шаленому швидкоплинному світі? Як і кохання, вона долає всі виклики на своєму шляху. Вона провокативна і водночас залишає місце класиці. Вона відображає нашу реальність: уособлює національний дух і незламність. Начебто дизайнери негласно закликають проживати життя тут і зараз.

Індивідуальність, а не однотипність – ось головне завдання сучасних золотих каблучок. Їх стиль має відбивати власний смак "особистості". Менше зусиль на демонстрацію вартості виробу, більше уваги його унікальності та неповторності.

Золоті обручки
Золоті обручки
Фото: GoldMart

В інтернет-магазині GoldMart в різних цінових сегментах представлені золоті каблучки різнопланового дизайну. Є недорогі класичні варіанти, обручки з діамантами, моделі з плетінням та цікавими геометричними візерунками. В якості декору можуть використовуватися дорогоцінні камені, кераміка, емаль, діамантове гранування. Наша мета – надати можливість кожному покупцеві зекономити та придбати якісні вироби. Ювелірна продукція поступає до нас у вторинний продаж тільки після повної діагностики та корекції. Магазин має торгове партнерство з надійними постачальниками б/в прикрас, а також налагоджену систему перевірки якості золота і вставок. Це гарантує надійність виробів та відсутність ризиків придбати підробку.

Визначайтесь зі стилем, а ми підкажемо, на які моделі варто звернути увагу в цьому сезоні.

№1. У моді індивідуальність 

Якщо раніше нейтральна каблучка на пальці цінувалась як універсальний варіант на всі випадки, то тепер її сміливо можна назвати анти-трендом. Простоту дизайну краще компенсувати оригінальними формами чи фактурою. Це може бути геометрія у найсміливіших проявах: ромбічні вставки, трикутні виступи, або ж акцентні деталі у вигляді корони чи серця.

У 2023 році традиційні прикраси змінюють круглу форму на квадратну, вигнуту чи хвилясту. Такі вироби можуть доповнюватися діамантами, або ж якоюсь моно-вставкою. Досить свіжо і сучасно виглядають моделі, в яких чергуються гладкі та рифлені ділянки. Така оригінальна фактура заворожує блиском, гарно переливається при рухах, ідеально підходить для теплого сезону.

Дизайнери підкреслюють: загальна стилістика виробу має перегукуватись з вашим стилем життя та світоглядом. 

Золоті обручки
Золоті обручки
Фото: GoldMart

№2. Фактура вирішує

Більше візерунків та коштовностей – не значить краще. Замість “бабусиних” прикрас з масивною шинкою, обирайте моделі простого дизайну. Але тоді спробуйте фактурну обробку поверхні виробу.

№3. Камінь року 

Діамант, як головна прикраса заручальної каблучки, залишається на вершині трендів. В GoldMart найпопулярніші варіанти – діамантове паве або один маленький камінець, втоплений в білій, червоній чи жовтій оправі. Є варіанти з міксом декількох металів. До холодного кольоротипу гарно підійдуть білі моделі з прозорим цирконієм і перлами. Грайливо та романтично виглядають моделі з серцем, метеликами, прикрашені дрібними камінчиками. Серед молоді все ще популярні каблучки з сонячного сплаву у формі птахів, тварин або ж чудернацької геометрії. 

В той же час діаманти тепер не єдине вірне рішення для заручальної каблучки чи обручки. Так само, як дизайнери розширюють кольорову гаму весільних суконь, так і ювеліри пропонують каблучки з різнокольоровими каменями. Популярний тандем в GoldMart – моделі з блакитним топазом і білими діамантами. 

№4. Незвичні тандеми зі змістом

Забудьте про старі традиції ювелірних гарнітурів на кшталт сережок та каблучки, кольє і браслета, обручки та браслета. Неважливо, скільки аксесуарів входить в комплект. Це можуть бути достатньо різнопланові вироби, навіть з різних металів, поєднані між собою загальним композиційним смислом, або якимось конкретним елементом. 

Найкраще сучасне рішення – носити прикраси з комплекту по черзі чи поєднувати їх з іншими аксесуарами. Скласти свій власний гарнітур, в якому форми, метали і камені будуть не ідентичними, а лише злегка нагадувати один одного. 

№5. Біле + червоне = нероздільна пара

Жовте золото залишається класикою, але в 2023 році воно відходить на другий план. На цей раз бал правлять білі та червоні метали. Прохолодний блиск білого металу посилює сяйво діаманту. В свою чергу червоне золото має романтичний, ніжний і вінтажний вигляд. Воно пасує до всіх відтінків шкіри і є абсолютно універсальним вибором, який поєднується з усіма речами і прикрасами у гардеробі.

Серед модних тенденцій 2023 року – філігранне оздоблення з діамантами, кольоровим коштовним камінням і візерунками, яке надає дизайну унікальної естетики. Плюс двосплавних прикрас у тому, що вони легко поєднуються з іншими коштовностями, а тому ви зможете комбінувати каблучки різних кольорів.

Золоті обручки
Золоті обручки
Фото: GoldMart

В GoldMart є комбіновані моделі з інкрустацією і без, наприклад, зі вставкою у вигляді серця, або з діамантами по обідку. 

№6. Символічні образи 

Це можуть бути як абстрактні геометричні композиції, так і патріотичні символи, написи та знаки. Останні стали невід’ємним елементом чоловічих і жіночих колекцій, оскільки це не лише гарний аксесуар, а своєрідний оберіг. Найбільшою популярністю користуються підвіски із зображенням: молота-тризуба чи окремо тризуба, щита з українським гербом, соколом в формі тризуба та карти України. В якості декору можуть використовуватись як кольорова емаль, так і візерунки, орнаменти, гравіювання. Це оберіг, який підкреслить ваші сильні почуття до своєї країни, національну єдність українського народу.

Ще одна актуальна тенденція – каблучки-трансформери (цілісні подвійні чи потрійні), різні за стилем та текстурою. А також каблучки, декоровані різними елементами, на зразок ланцюгів, які виступають з-під металевого обідка. Такі моделі дуже оригінальні. Масивні каблучки з діамантом та зернистим паве виглядають дуже вишукано і при цьому не обтяжують образ.

***

Експериментуйте з аксесуарами, але не перестарайтеся з їх кількістю. Проявляйте себе, сміливо грайтесь з фактурами та створюйте оригінальні композиції, радять дизайнери. Зрештою, підпорядковувати собі примхливу моду – це ще те задоволення!

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ