Робот-пилосос

Автоматизація та спрощення прибирання з роботами-пилососами

Shutterstock

Застосування класичних пилососів дозволить спростити процес прибирання, видалення пилу, алергенів та інших забруднень. Але це вважається рутинною роботою і для її заміни прийнято використовувати роботи-пилососи.

З їх допомогою можна автоматизувати процес видалення пилу та очищення різних поверхонь. Роботизована техніка швидше справляється із прибиранням, при цьому зберігається висока якість результату.

Техніка цього виду представлена у форматі невеликого корпусу круглої форми, але нерідко бувають трикутні і навіть квадратні моделі. Кожен робот пилосос виготовляється з легкого пластику та доповнюється коліщатками для їзди по поверхні. Вбудований акумулятор іноді заряджається і його ємності достатньо, щоб виконати прибирання декількох кімнат.

Види прибирання

За цим параметром можна класифікувати та розділити пилососи на такі види:

  1. Сухе прибирання. Спеціальні щітки рухаються та збирають пил, бруд, волосся та інші забруднення. Все це всмоктується та потрапляє в контейнер для подальшого спустошення;
  2. Вологе. Наявність контейнера для води дозволяє змочувати вбудовану ганчірку та видаляти забруднення, переміщуючи їх у контейнер для брудної води;
  3. Комбіноване. Універсальне рішення, де передбачено технологію вологого та сухого прибирання;
  4. Почергове прибирання. Механізм збирання полягає спочатку в сухому, а потім у вологому чищенні;
  5. Одночасне чищення. Відбувається вологе та сухе прибирання одночасно.

Спосіб чищення поверхонь підбирається в індивідуальному порядку.

Технологічність та функціонал

Сучасні роботи-пилососи доповнюються великим набором функцій та можливостей. Це розширює формат їх застосування у тих чи інших умовах. Наприклад, спрацьовує захист від падіння зі сходів чи великої висоти. Це виключає отримання пошкоджень та поломок. Повернення на базу дозволить без необхідності самостійно встановлювати пилосос на місце для заряджання та зберігання.

Вбудована ультрафіолетова лампа є не в усіх моделях. З її допомогою можна видаляти будь-які хвороботворні бактерії, грибки та інші мікроорганізми. Система захисту від заплутування унеможливлює засмоктування проводів та шнурків від взуття. Розпізнавання поверхонь дозволяє якомога ефективніше працювати з конкретним видом покриття.

Посилення потужності дає можливість видалити забруднення, що в'їлися, в килимових покриттях. Голосові звіти будуть сигналізувати про зміну режиму, закінчення прибирання або необхідність зарядити пристрій.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ