Найперспективніші сфери онлайн-бізнесу у 2023 році

Онлайн-бізнес з кожним роком стає все більш затребуваним

Окремі сфери вважаються більш прибутковими та успішними, тому заслуговують на окрему увагу.

Маркетплейси

Розробка інтернет-магазинів справа складна та дорога, але фахівці веб-агентства "Червоний Хамелеон" зроблять це недорого і водночас якісно. Проте все ж таки дозволити собі оплатити послуги майстра зі створення такого ресурсу зможе не кожен підприємець, і в таких ситуаціях на виручку приходять маркетплейси. Вони допомагають швидко продавати товари на комфортних для всіх учасників угоди умовах.

Найголовніше вивчити, що саме зараз найбільше затребуване серед покупців. До речі, реалізація асортименту через маркетплейс може поєднуватися і з офлайн-торгівлею.

IT

Ця сфера активно набирає обертів. При цьому зовсім неважливо, що саме запускати: онлайн-агентство або, наприклад, браузер. Актуальне створення сайтів, цифрових продуктів та багато іншого. При цьому такий бізнес дуже зручно вести онлайн, все спілкування з клієнтами можна вести в листуванні. Єдина складність тут – пошук інвесторів, яких продукт привабить своєю безпекою.

Онлайн-курси

Наразі люди прагнуть вивчати нові професії, причому саме у режимі онлайн. Школи, які допомагають увійти до сфери IT, дизайну, перекладів тощо, дуже потрібні. Дитяча освіта теж користується популярністю, батьки все частіше віддають перевагу заняттям саме в інтернеті, а не поїздкам в офлайн-організації.

Онлайн-центр друку

Простий бізнес, який вже довгий час залишається затребуваним. Суть гранично зрозуміла: клієнт надсилає документи з роздруківки електронною поштою (наприклад, курсову або дипломну роботу), виконавець їх друкує, за необхідності зшиває та відправляє кур'єром. Також можна редагувати файли за окрему плату. Для запуску справи достатньо придбати добрий БФП. Варто пам'ятати, що найприбутковіше воно буде лише у великих містах.

SMM-студія

SMM передбачає ефективне просування на онлайн-майданчиках. При грамотному підході можна створити справді прибутковий бізнес. Цікаво, що для старту навіть не треба мати будь-який бюджет, багато хто починає з нульовим. Перші замовлення, звичайно, доведеться пошукати самостійно, але далі працюватиме "сарафанне радіо".

Техпідтримка або віддалені консультації

Такий бізнес підійде людям, які добре знаються на техніці. Багато хто зараз стикається з проблемами з комп'ютерами, а можливість дочекатися майстра є не завжди.

Для роботи достатньо просто мати мобільний телефон чи якісну гарнітуру для підключення до свого пристрою. Ця схема працює ще й із автомобілістами, яким потрібна допомога на дорозі. Крім того, можна надавати прості юридичні послуги таким чином.

Блогінг

Довгий час блогінг не сприймався як реальна галузь бізнесу в інтернеті, а зараз йому навчають навіть у деяких університетах. При правильному підході можна добре заробляти на своєму контенті. Успіх проекту залежить від креативності та унікальності того, що робить блогер. Конкуренція тут зараз велика, але за належної завзятості вдасться досягти відмінних результатів.

Ведення груп або облікових записів у соціальних мережах

Сучасна людина не уявляє свого життя без соціальних мереж. Суть роботи проста: потрібно створити групу та почати викладати там унікальний контент. Для досягнення результатів потрібно деякий час, хоча можна вкласти певну суму, щоб швидше отримати аудиторію. Основний заробіток у цьому випадку буде на рекламі.

Онлайн-бізнес продовжує розвиватися, дозволяючи заробляти із будь-якої точки світу. Найголовніше правильно підходити до справи і не закидати її, якщо спочатку щось не вийде.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше