Баскетбольні кросівки: будьте, як найкращі гравці sport індустрії

Професійні дизайнери та інженери Adidas постійно покращують технології виробництва

Баскетбол є одним із найпопулярніших напрямків у світі спорту. Він поширений не лише серед гравців, а й серед уболівальників. Хоча б раз у житті ви точно пробували взяти участь в імпровізованому матчі у дворі з друзями. Тут ми пропонуємо обговорити цю тему і підібрати ідеальні баскетбольні кросівки.

Джеймс Едвард Харден Молодший народився у Каліфорнії 1989-го року. На сьогоднішній день він виступає за клуб НБА "Філадельфія Севенті Сіксерс". Визнавався найкращим шостим гравцем ліги, а далі і найціннішим у НБА.

Його позиція – це атакуючий і розігруючий захисник.

Харден славиться своєю бородою, яку, за його словами, відростив через те, що йому стало ліньки голитися. Він навіть має прізвисько The "Beard", а сама борода відзначалася у піснях та друкується на фірмових футболках.

Спортсмен підписав контракт з брендом adidas і активно використовує баскетбольні кросівки та інше екіпірування марки під час тренувань та в повсякденні.

Завдяки позитивним та унікальним властивостям продукції адідас він постійно отримує нові перемоги та масу задоволення від занять.

Баскетбольні кросівки Adidas
Баскетбольні кросівки Adidas
Фото: Adidas

Якщо ви маєте у своєму гардеробі речі компанії, то знаєте про те, наскільки велика кількість функцій і практичності вкладено в кожну позицію.

Професійні дизайнери та інженери постійно покращують технології виробництва, розробляють сучасні та неповторні дизайни, забарвлення, силуети. В асортименті часто з'являються вироби з такими розробками, яких ніхто і ніколи не представляв на ринку. Амортизація, супінація, пронація та інші функції дуже важливі під час гри, адже вони дозволяють мінімізувати кількість травм для вас та інших учасників, знизити ризик натирань, перетискань, неправильного розподілу удару тощо.

Багатий асортимент пропонує різноманітність позицій для початківців та тих, хто тренується задля підтримки форми, а також для тих, хто вже давно у спорті та займається цим професійно. Велика кольорова палітра дозволить підібрати таку модель, яка ідеально вам підійде. Баскетбольні кросівки представлені різновидом силуетів: high, low, mid. Підберіть ті, що будуть вам найбільш підходящими і зручними. Здійснюйте нові перемоги, насолоджуйтесь спортивним способом життя.

На офіційному сайті інтернет-магазину adidas ви можете придбати баскетбольні кросівки, а також багато інших товарів. Підпишіться на розсилку про свіжі новинки марки, отримайте додаткові бонуси, оформіть замовлення в кілька кліків. Вдалих покупок!

 

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше