Стоматолог

Як ходити в стоматологічні кабінети під час коронавірусу

Shutterstock

Чи варто лікувати зуби під час пандемії. Чи можна заразитися коронавірусом в стоматологічному кабінеті. Поради щодо вибору клініки, якій можна довіряти. Які критерії вказують на те, що в стоматологічному центрі дотримані всі заходи безпеки.

Як відвідувати стоматолога і залишатися здоровим під час карантину?

Відповідь: як раніше, але з невеликими змінами. Якщо ви були слухняним клієнтом стоматологічної клініки до початку карантину, то ані бахіли, ані маски, ані інші гігієнічні засоби захисту одноразового застосування не будуть для вас в новинку.

Ми розповімо, чому не варто переходити на самолікування і виривати зуби в домашніх умовах, а ще, як саме вибрати безпечну клініку.

Чи можна лікувати зуби під час пандемії коронавірусу?

Потрібно! Намагаючись вберегти себе від вірусу, люди терплять біль і відчувають величезний стрес, п'ють величезну кількість знеболюючих препаратів і уникають візитів до фахівця. Цим вони шкодять самі собі.

Відкладати похід в стоматологічний центр не варто, якщо вас мучить зубний біль під час пандемії коронавірусу. Потрібно тільки вибрати ту медустанову, якій ви довіряєте. Наприклад, стоматологія в Херсоні "Доктор Ватанов" дотримується всіх запобіжних заходів, контролюючи безпеку кожного відвідувача.

Не можна приходити на прийом до лікаря тільки в тому випадку, якщо ви самі заразні. Закладений ніс і кашель заважають проводити санацію належним чином, а температура і запалене горло є протипоказанням для проведення будь-яких косметологічних або хірургічних маніпуляцій в ротовій порожнині. Крім того, хворі пацієнти самі піддають ризику доктора і його асистента.

Стоматологічні кабінети, в яких не можна заразитися під час лікування

Допомогти переконатися в тому, що ви збираєтеся записатися в клініку, де безпечно не тільки лікуватися, але і перебувати в принципі, можуть наступні рекомендації:

  1. Переконайтеся, що всі працівники носять респіратори, шапочки, рукавички, халати, бахіли.
  2. Придивіться чи є пил на поверхнях і меблях.
  3. Запитайте, як часто застосовуються кварцові лампи або подивіться цю інформацію на сайті медустанови. Така обробка знищує 99% вірусів і шкідливих бактерій в приміщенні.
  4. Зверніть увагу на наявність дезінфікуючих засобів для рук, в якому вони стані і як багато їх в приміщенні.
  5. Перевірте, наскільки безконтактно можна отримати для себе бахіли і маску, а потім викинути їх на утилізацію.
  6. Простежте, чи прибрали в клініці всі журнали та іграшки.

Все це вже в зоні очікування допомагає зрозуміти, чи варто користуватися послугами цієї клініки.

Наявність індивідуальних стерильних наборів та інструментів – не менш важливе питання. Перестрахуйтеся і перевірте сертифікати про дезінфекцію інструментів.

Рекомендується утриматися від візиту до стоматолога, якщо це не критична потреба, наприклад, відбілювання. І нарешті, намагайтеся записуватися на прийом по телефону.

Будьте відповідальні: переконайтеся, що у вас немає ГРВІ, грипу та інших захворювань, перед тим, як прийти на прийом до стоматолога.

Джерело: vatanov.com

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ