Жінка тримає банківську картку

Кредит без довідки про доходи: наскільки це реально?

Shutterstock

Раніше українці, щоб отримати кредит, повинні були надати купу довідок: документальне підтвердження доходу, офіційне працевлаштування та низку інших документів. Однак нещодавно через велику конкуренцію у банківській сфері процедура отримання позики була трохи спрощена, повідомляє Minfin.com.ua.

Найчастіше пропозиції стосуються тих ситуацій, коли збирати повний пакет документів немає можливості або людина працює неофіційно. Для таких випадків у нагоді стають мікрокредитні організації. Щоб взяти кредит без довідки про доходи, вони вимагають лише паспорт громадянина України та ІПН.

Експерти розповідають, що таку позику можна отримати готівкою або на банківську картку. Може бути оформлений як окремий банківський продукт, так і овердрафт у рамках пластику, що вже діє.

Варто зауважити, що відсоткові ставки на споживчий кредит залежать від низки факторів:

  • суми;
  • термінів;
  • кредитної історії.

Деякі МФО пропонують отримати кредит без довідки про доходи онлайн без відвідування філії. Але для цього заявка має бути заповнена максимально точно. До неї додаються скани основних документів. Взяти позику в банках складніше, але це можна зробити в рамках дії різних акцій чи сезонних пропозицій. За ними діють вигідніші умови, але часто є додаткові обмеження – на це теж варто звернути особливу увагу.

Щоб взяти кредит без довідки про доходи, треба, перш за все, зайти на сайт фінансової установи. На більшості з них є калькулятори, що дозволяють вибрати суму кредиту та термін погашення. Треба заповнити анкету, вказавши свої особисті дані та реквізити банківської картки. Після цього заявка відправляється на розгляд. Зазвичай це займає не більше однієї години.

Головною перевагою деяких МФО вважається цілодобова робота. Деякі установи також можуть пропонувати новим клієнтам пільговий період під 0,01% річних. Однак уважно прочитайте договір, щоб там не виявилося ніяких підводних каменів.

Мікрокредитні організації, що надають позики

Серед мікрокредитних організацій, що надають позики без довідок, сьогодні в Україні діють, зокрема:

  • Е Гроші,
  • Ccloan,
  • ШвидкоГроші,
  • Кредит Плюс,
  • Money4you та інші.

Якщо колектори чи співробітники банку не нагадують вам про борги, це не означає, що проблема забута. Співпрацювати з державними фінустановами слід відповідально.

Детальніше про можливість отримати кредит без довідки можна дізнатися на Minfin.com.ua. Зазвичай такі позики потрібні людям, яким потрібно швидко вирішити фінансові проблеми. Але, перед тим, як позичати гроші, фахівці радять добре зважити всі моменти. Адже будь-який кредит рано чи пізно потрібно віддавати.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ