В Одесу під прапором України зайшла яхта загиблого російського олігарха та опозиціонера Березовського

За словами місцевих, ця яхта досить частий гість в Одесі

Неподалік яхт-клуба, що в Одеському морському вокзалі, помітили яхту загиблого російського бізнесмена Березовського "Lady K", яка увійшла під прапором України. Про це повідомляє місцевий ресурс "Думская".

Як стало відомо, яхта належить загиблому 3 роки тому російському бізнесменові Борису Березовському. Раніше вона мала назву Thunder. За словами місцевих, це судно досить частий гість в Одесі. Цього разу воно з'явилося на причалі у понеділок, 22 серпня.

Зазначається, що до людей, які з'являються на понтоні яхт-клубу, відразу ж підходять охоронці і попереджають про те, що, зйомка яхти заборонена, оскільки це приватна власність.

Як повідомляється, довжина яхти складає близько 50 м, ширина – понад 8 м. Крейсерська швидкість судна – 19 вузлів, максимальна – близько 30.

/
/

Нагадаємо, у жовтні 2014 року Швейцарія арештувала рахунки Березовського

Як відомо, російський олігарх Борис Березовский загинув за загадкових обставин у Лондоні 23 березня 2013 року. За попередноью версією, бізнесмен вчинив самогубство шляхом самоповішення за допомогою власного шарфа. Натомість, його родина не повірила в таку версію, вважаючи, що олігарха могли вбити.

Попередній матеріал
Клінтон випереджає Трампа на 7% – опитування
Наступний матеріал
Смолій: нова 20-гривнева банкнота демонструє всі інноваційні можливості Банкнотно-монетного двору

Швейцарія арештувала рахунки Березовського – джерело

Березовський міг дійсно покінчити життя самогубством - експертиза

У Великій Британії ховають Березовського

Україна задовольнила запит на арешт нерухомого майна Березовського на своїй території