Кадр з відео відео з Ютуба

"Укрзалізниця" шокована кліпом Зіброва: співака попросили більше не ходити по коліях

На епатажний кліп артиста відреагували в "Укрзалізниці"

Український естрадний співак, Павло Зібров знявся у новому кліпі "Польська Залізниця Лова-Лова". Робота викликала не тільки подив у журналістів, але і обурення Укрзалізниці. Відео доступне на Youtube.

У кліпі співак попросив призначити його директором польської залізниці. Як відомо, директором Укрзалізниці було призначено поляка Войцеха Бальчуна – екс-керівника польської залізничної компанії PKP Cargo.

Крім того, на епатажний кліп відреагували в "Укрзалізниці". На сайті підприємства розміщено заклик до Павла Зіброва не подавати поганий приклад ходінням по залізничних коліях у своїх кліпах. "Ходіння по коліях – це небезпечно та може призвести до травмувань", – наголосили у прес-службі та висловили обурення поведінкою народного артиста України.

"Шкода, що носій національної культури, безперечний авторитет для багатьох шанувальників різних поколінь зважився на такий безглуздий крок – грубо порушив правила безпеки на залізничному транспорті. Він зухвало розгулював, гарцював та співав на залізничних коліях. Особливо цинічним є те, що він до своїх незаконних діянь долучив молодь і подав ганебний приклад для наслідування", – йдеться в повідомленні.

Залізничники зазначили, що "недотримання правил безпеки на залізниці може призвести до передчасної зупинки творчої кар'єри або до перерв у гастролях через травмування".

"Укрзалізниця" звернулася до Зіброва: "Шановний Павле Миколайовичу, ми сподіваємося, що Ви більше не порушуватимете правила безпеки та завжди обиратимете для подорожей залізницю".

Також кліп Зіброва прокоментував і сам Войцех Бальчун: "Той пан, котрий співає, завжди може зголоситись до конкурсу на голову PKP. Якщо має кваліфікацію і досвід, то хто знає..."

Попередній матеріал
Нам важливо показати Заходу, що Україна реформується – Гарань
Наступний матеріал
"Неможливого немає" – герой Савур-Могили полковник "Сумрак" повернувся у стрій
Loading...

Воїни світла від Майдану до Дебальцевого - волонтери створили новий кліп

Американська група випустила кліп, повністю знятий у невагомості (відео)

Українці створили кліп для нідерландців, де пояснили чому на референдумі треба підтримати євроасоціацію України

МЗС випустило новий кліп про Україну для іноземців

У мережі з‘явився останній кліп Скрябіна

Депутат ЛДПР зняв кліп "Крим"