Фото time.com

У США знамениту ляльку Барбі випускатимуть у трьох нових образах

Відома лялька Барбі з'явиться в трьох нових версіях, а саме: висока Барбі, низька і з "пишними формами".

Американська компанія Mattel Inc., виробник відомих ляльок Барбі, почала випуск цих ляльок в трьох нових "розмірах", повідомляє видання Times.

У нової Барбі також буде сім різних відтінків шкіри, 22 варіанти кольору очей і 24 зачіски. Ляльки надійдуть у продаж в США навесні 2016 року. На сайті компанії вже зараз можна оформити попереднє замовлення.

За інформацією видання, компанію Mattel Inc. протягом багатьох років критикують за неправдоподібність зовнішнього вигляду знаменитої ляльки. Так, в 2013 році вчені з'ясували, що якби Барбі існувала в реальному житті, то вона б важила 49 кг при зрості 175 см. Талію б мала 45 см, а ступні довжиною 21 см. У підсумку, вони дійшли висновку, що в реальності такій дівчині довелося б повзати, оскільки ступні і щиколотки не змогли б підтримувати масу її тіла. У самій компанії наголошували, що Барбі не впливає на світогляд дівчаток щодо того, яка у них самих повинна бути фігура. 

При цьому Times відзначає, що випуск на ринок нових версій Барбі - великий ризик для ляльки, яка вже давно стала "для багатьох поколінь символом краси по-американськи". Водночас видання нагадує, що за останні роки попит на Барбі різко впав, хоча бренд щорічно приносить $ 1 млрд більш ніж в 150 країнах світу. Ляльки Барбі є у 92% мешканок США у віці від 3 до 12 років.

За інформацією Times, до розробки нових версій ляльки компанію підштовхнуло те, що самі стандарти краси по-американськи змінилися: "Спокусливі форми Кім Кардашьян Вест, Бейонсе і Крістіни Хендрікс стали канонічними".

Як повідомляв 5.ua, в Ірані створили мусульманську ляльку Барбі

Фото time.com

Фото time.com

Попередній матеріал
Кужель: Ми відтягнули час для вирішення дипломатичного конфлікту щодо Мінських угод
Наступний матеріал
Сирійська опозиція не поїде на мирні переговори в Женеві

Меркель перетворили на ляльку Барбі

В Болівії ляльку Барбі одягнули в костюм мешканки Анд

Ляльці Барбі - 50 років

Найбільша в Європі пересувна виставка іграшок Барбі та Лего відкрилася у Хорватії