5 канал

Плаваючі клумби в Києві: де шукати тренд ландшафтного дизайну – відео

Плаваючі клумби – не просто останнє віяння моди, а й чудовий фільтр, що очищає водойму

У столичному парку "Перемога", що в Дарницькому районі, стартував фестиваль плаваючих клумб. Про це повідомляє "5 канал".

Комунальники спустили на воду 12 унікальних дизайнерських клумб. На імпровізованих острівцях висадили близько трьох десятків видів декоративних рослин, а саме – бегонію, колеуси, петунії, цинерарію та арегатуми.

У "Київзеленбуді" розповідають: квіти садили у торф'яній суміші. А для кращої подачі води рослинам – прикріпили тканину, що добре вбирає вологу.

Водночас, там додають: плаваючі клумби визнані світовим трендом ландшафтного дизайну. Такий квітник є фільтром, який очищає водойму і не дає водоростям розростатися. Через два тижні ці квіти комунальники висадять у парках та скверах столиці.

"На цих клумбах квіти живляться безпосередньо від води. Це ми вперше в Україні такий досвід використовуємо. Це такий початок нової тенденції оформлення водоймищ – як під свята, так і не тільки", – коментує заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

"Ми обрали саме це озеро, тому що тут немає течії, і в принципі, за розміром воно найбільше підходить. Плануємо й інші водойми прикрашати. У нас є єдина проблема – це качки, які з'їдають квіти", – зазначає генеральний директор КО "Київзеленбуд" Михайло Наконечний. 

Як це виглядає – дивіться у відео:

Дивіться також фотогалерею за темою

Унікальні плаваючі клумби: яка краса з'явилась у столичному парку – ФОТО

Попередній матеріал
Історія однієї купюри: у НБУ відзняли "серіал" про українські банкноти – відео
Наступний матеріал
Зворушливо до сліз: як прифронтова Авдіївка відзначила День Прапора
Loading...