razvitie-krohi.ru

Піврічні немовлята в США виявилися активними користувачами гаджетів

  У США більше третини немовлят починає користуватися смартфонами і планшетами ще до того, як навчаться ходити і говорити, а до однорічного віку з цифровими пристроями проводять як мінімум годину на день.

  Таких висновків дійшли американські педіатри, що розповіли про своє дослідження на щорічному конгресі Наукових товариств педіатрії США в Сан-Дієго, передає видання Lenta.ru.

  Зазначається, що хоча офіційно мінімальним віком для залучення дітей до цифрових дивайсів вважається два роки, про звички більш юних немовлят все ще мало що відомо. Дослідники розробили опитувальник з 20 питань і видали його батькам дітей віку від півроку до чотирьох років.

  Повідомляється, що учасниками опитування стали батьки маленьких пацієнтів каліфорнійської дитячої лікарні. Вони вказали, які мобільні пристрої є у ​​них вдома, в якому віці діти вперше отримали до них доступ, що і як часто вони з ними роблять.

  В підрахунках вибірка складалася з 370 учасників. Лише 31% учасників мають вищу освіту. Гаджети в будинку знайшлися майже у всіх: 97% опитаних володіють телевізорами, 83% - планшетами, 77% - смартфонами, і 59% - домашнім інтернетом.

  З'ясувалося, що діти молодше року активно користуються цифровими пристроями: 52% немовлят дивиться телепередачі, 36% працює з тачскрінами, 24% дітей дзвонить по мобільних телефонах, 15% користується мобільними додатками, і 12% грає у відеоігри. Вже до двох років мобільні пристрої починає використовувати переважна більшість дітей.

  У повідомленні інформують, що 73% батьків залишають мобільні пристрої дітям, прибираючи в домі, 60% - займаючись справами, 65% - щоб їх заспокоїти, і 29% - щоб заколисати.

  Авторів дослідження ці результати вкрай здивували. "Ми не очікували, що вже в півроку діти користуються гаджетами. Деякі немовлята дивляться на екран до 30 хвилин поспіль", - заявив провідний автор статті Хільда ​​Кабай.

  Попередній матеріал
  Російський космічний корабель з "георгіївською" стрічкою уже тричі облетів планету і може впасти
  Наступний матеріал
  Терористи стягують в Донецьк заборонену Мінськими угодами військову техніку

  Семирічний хлопчик з Канади зібрав понад $50 тисяч на операцію для свого друга

  У Британії маленький хлопчик застряг в автоматі з іграшками

  У США п'ятирічний хлопчик розкопав рештки динозавра

  У Ватикані хлопчик пройшов крізь охорону до Папи Римського [відео]