Фото із відкритих джерел

Завтра у Росії планують знищити "кілька сотень тонн" імпортних продуктів

  Російські чиновники планують 6 серпня знищити першу партію "санкційних" продуктів обсягом "не більш як кілька сотень тонн".

  Про це заявив журналістам глава Федеральної служби з ветеринарного і фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) Сергій Данкверт, передає УНІАН. "Я не думаю, що мова йде про великі обсяги, як ви думаєте. Я думаю, що зараз будуть сотні тонн, але не більш як кілька сотень", - сказав чиновник.

  Він заявив, що обсяг ввезених до Росії товарів після підписання указу про знищення санкційних продуктів зменшився в 10 разів. "Нелегітимне ввезення зараз скоротилося вже в 10 разів. Ми в постійному контакті з кордоном. Сьогодні в Брянськ, Псков, Смоленськ у 10 разів скоротилися поставки. Казахстан скоротив теж у 10 разів", - сказав він.

  7 серпня 2014 року російська влада оголосила про заборону поставок ряду продовольчих товарів з країн, які запровадили або підтримали санкції проти Росії. Серед держав, які потрапили під дію російських санкцій, - США, країни ЄС, Канада, Австралія, Норвегія, Швейцарія, Японія.

  Згодом російський уряд затвердив правила знищення заборонених до постачання в країну продовольчих товарів. Відповідний закон, підписаний президентом РФ Володимиром Путіним, має набути чинності 6 серпня 2015. Перша партія продуктів харчування, які потрапили під російське ембарго, була знищена 4 серпня в Самарі. Під контролем Россільгоспнагляду знищили 114 тонн свинини.

  Тим часом автори петиції на сайті Change.org пропонують скасувати указ президента РФ про знищення "санкційних" продуктів і передати їх нужденним. Ініціативу підтримали більше 200 тисяч людей.

  Попередній матеріал
  Крим проти Герасимова: Матіос розповів, хто веде справу проти очільника Генштабу РФ
  Наступний матеріал
  У РФ ювеліри випустили колекцію Apple Watch на честь Путіна, Леніна і Петра І