rabochy-put.ru

У Криму окупаційна влада знищила 4 тонни "санкційних" продуктів з Європи

  Окупаційна влада Криму знищила 4 тонни першої партії європейських "санкційних" продуктів, доставлені транзитом з України.

  Про це повідомляє прес-служба Россільгоспнагляду. "Овочеву продукцію, яку завезли на територію Кримського півострова контрабандним шляхом, було вилучено і знищено на Армянському полігоні ТБО методом поховання. Процес у встановленому законом порядку зафіксований на відео", - йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що під мішками з картоплею, цибулею і капустою українського виробництва було виявлено більше 4 тонн "контрабандних товарів з європейським маркуванням". У тому числі, 2,4 тонни болгарського перцю, 1,3 тонни салату "Айсберг" і салату "Латук" з Голландії. Крім того, в кузові знаходилися 102 кг італійських томатів "Черрі" , 143 кг німецької селери, 18,6 кг салату з Норвегії. 90 кг цибулі порею, 79 кг брокколі. Перець "Чилі" було вироблено в Нідерландах, а салати Рукола, Кучерявий та інші - в Іспанії. Чомусь особливе обурення викликала "цибуля шалот", яка "і зовсім виявилася французького походження".

  Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін оголосив 6 серпня днем початку процедури знищення "санкційних" продуктів, що імпортуються з країн Євросоюзу. У свою чергу, прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв доручив знімати на відео процес знищення "санкційної" сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства.

  Попередній матеріал
  На закордонних рахунках "сім'ї" Януковича заарештували більше $280 млн
  Наступний матеріал
  Посада уповноваженого з питань підприємництва при ДФС є ланкою між бізнесом і державою - Качка