фото uapress.info

РПЦ заборонила православним росіянам їсти чіпси і пити поганий алкоголь

  Посадовець РПЦ оголосив, що церква забороняє вживати "різні трансгенні жири, алкогольні напої поганої якості, чіпси, енергетики".

  Заступник глави синодального відділу із взаємин церкви і суспільства Російської православної церкви Роман Богдасаров заявив про існування заборон на вживання продуктів для православних християн, передає Meduza. За словами церковника, не можна їсти "різні трансгенні жири, алкогольні напої поганої якості, чіпси, енергетики – все те, що чинить вплив на здоров'я людини в негативний бік". Що таке "трансгенні жири" у церковному розумінні – чиновник РПЦ не пояснив, але наполіг на забороні їсти генно-модифіковані продукти, бо вони "шкодять не тільки людині, але і її потомству".

  Meduza підкреслює: надійних наукових даних про негативний вплив трансгенних продуктів на здоров'я людини і його потомства вчені досі не отримали. Також у повідомленні нагадали, що член Громадської палати РФ Володимир Слєпак раніше направив голові РПЦ Кирилу Гундяєву лист, в якому запропонував ввести в Росії "православний стандарт" продуктів і послуг за зразком халяльної і кошерної їжі у мусульман та іудеїв. 

  Нагадаємо, цього місяця влада РФ заборонила росіянам купувати "санкційні" харчі навіть в закордонних інтернет-магазинах.

  Попередній матеріал
  Місцеві вибори: станом на 16:00 явка склала 36,2% (інфографіка)
  Наступний матеріал
  КВУ: На Чернігівщині виборцям роздають заповнені бюлетені (відео)
  Теги: