nv.ua

Російські митники відібрали і знищили 1,5 тонни харчів чотирьох команд гонщиків BMW

  Спортсмени, які їхали до Росії на перегони серії DTM, везли із собою продукти – але їх відібрали на кордоні через "відсутність ветеринарних і санітарних документів".

  Як повідомляє Eurosport, у команд вилучили фактично всю провізію у Псковській області на пункті пропуску "Убилінка". Загалом співробітники Россільгоспнагляду конфіскували у гонщиків 1630 кілограмів їжі: баклажани, петрушку, яйця і молочні вироби.

  У відомстві вважають, що підстави для вилучення продуктів у них таки були. "Іноземні громадяни не мали при собі ветеринарних і санітарних документів. Без цих паперів продукти не можуть потрапити на територію нашої країни", – запевнила прес-секретар Россільгоспнагляду по Тверській і Псковської областям Наталія Бударова.

  Вилучені продукти чиновники наказали знищити тут же, на самому пункті пропуску. Спортсменам залишили тільки макарони і муку, тож зараз керівництво команд змушене екстрено шукати харчі аналогічної якості на території Росії. Загалом у складі команд нараховується більше 120 осіб, серед яких пілоти, техніки і гості команд, тож їжа призначалась для них усіх. Самі злощасні перегони серії DTM матимуть місце в Москві з 28 по 30 серпня.

  Попередній матеріал
  ЄС поглибить свою присутність у процесі імплементації Мінських угод - журналіст
  Наступний матеріал
  Названо найемоційнішу країну в світі