Фото echo.msk.ru

Російські чиновники звітують про початок знищення імпортної їжі: ліквідовано 114 тонн свинини

  В Самарі знищили першу партію "санкційних" продуктів – шість вантажівок свинини, яку запідозрили у тому, що вона з ЄС.

  Сумнівним досягненням похизувалась прес-секретар Россільгоспнагляду Юлія Мелано, передає "Апостроф". За даними відомства, продукція ввозилася в Росію за бразильським сертифікатам, але співробітники російського контрольного відомства припустили, що її могли виробити в Європі. За наявними даними, підтверджень європейського походження свинини чиновники не здобули, але все одно поспішили знищити більше ста тонн м'яса.

  Дослівно речниця Россільгоспнагляду заявила: "Сьогодні в Самарі знищується партія вантажу, затриманого ще у квітні – шість фур з 114 тоннами свинячої продукції, яка за документами мала бразильське походження, проте викликала сумніви у інспекторів і була затримана. Згодом Бразилія не підтвердила справжність сертифікатів, а Россільгоспнагляд припускає, що ця продукція була вироблена в Євросоюзі".

  Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін оголосив 6 серпня днем початку процедури знищення "санкційних" продуктів, що імпортуються з країн Євросоюзу. У свою чергу, прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв доручив знімати на відео процес знищення "санкційної" сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства.

  Попередній матеріал
  Вочевидь, переговори в Мінську зірвалися – експерт
  Наступний матеріал
  Зірки київського "Динамо" зіграли у футбол з десантниками (фото)