tv2.tomsk.ru

Російська генпрокуратура бореться з сайтами, які продають заборонену Путіним європейську їжу

  Генеральна прокуратура Російської Федерації заблокувала доступ до трьох сайтів, які давали росіянам можливість придбати продукти, заборонені путінськими "контрсанкціями".

  Такими здобутками у офіційних російських ЗМІ хвалиться перший заступник генпрокурора РФ Олександр Буксман, передає "Новая газета".

  Як випливає з повідомлення, кремлівське наглядове відомство має намір закрити доступ до ще чотирьох інтернет-магазинів. Позови про це вже направлено до суду.

  Проти магазинів відкривають адміністративні провадження за "незаконний продаж товарів, вільна реалізація яких заборонена або обмежена".

  Як розповів функціонер так званої "Громадської палати Росії" Павло Сичов, що чиновники виявили ще близько 10 сайтів, що торгують забороненою санкціями їжею – вони також можуть бути заблоковані. "Громадська палата", за словами Сичова, вважає позитивним вплив Генпрокуратури на ринок санкційних товарів.

  Журналісти "Новой газеты" нагадують, що російське продуктове ембарго було оголошене в серпні 2014 року. За особистим розпорядженням Путіна було заборонено ввезення ряду товарів з країн, які ввели санкції проти Росії за вторгнення до України.

  Попередній матеріал
  Порошенко оголосив догани головам Донецької та Закарпатської ОДА через будівництво інженерних споруд
  Наступний матеріал
  Командувач сухопутних військ США в Європі відвідає Україну

  Комітет Європарламенту ухвалив проект резолюції про посилення санкцій проти Росії

  Угорщина підтримує загальноєвропейську політику санкцій проти Росії - Сіярто

  Ряд європейських країн близькі до того, щоб скасувати санкції проти РФ – експерт

  Путін нарахував уже $160 млрд збитків через західні санкції і зависокі зарплати росіян