vk.com / Белгород

Росія продовжує воювати з харчами: сир чавлять катком, а персики нищать спецтехнікою на полігоні

  Сьогодні у Бєлгороді почалося знищення 10 тонн сиру за допомогою катка – розчавлений продукт потім поховають у спеціальній ямі.

  У російському Бєлгороді почалося знищення 10 тонн сиру, ввезеного до РФ в обхід санкцій. Про це повідомляє "Медуза" з посиланням на прес-секретаря Россільгоспнагляду Юлію Мелано. За словами речниці, сир буде розчавлений за допомогою катка, а потім переміщений у спеціально викопану яму.

  Ще близько 20 тонн "санкційного" сиру було затримано митницею Оренбурга. "Сир називається "російським", але має латвійське маркування. При цьому продукція прибула з території Казахстану, водієм був громадянин Німеччини", – обурюється представник Россільгоспнагляду. Ця партія харчів буде знищена за допомогою спеціальної техніки на полігоні у Смоленську. Крім сиру, сьогодні, 6 серпня, в Смоленську планують знищити дві фури "санкційних" томатів і три машини персиків і нектаринів загальною вагою 73 тонни. Яким саме чином росіяни знищуватимуть овочі та фрукти – у відомстві не уточнюють.

  Саме сьогодні, 6 серпня, набув чинності указ Путіна про знищення продуктів, які намагалися ввезти в Росію в обхід ембарго. Однак перший випадок знищення продуктів стався ще за 2 дні до того – 4 серпня російські силовики спалили більше 100 тонн свинини.

  Попередній матеріал
  Ковальчук: у новому законі про місцеві вибори передбачена процедура відкликання депутатів
  Наступний матеріал
  У Міноборони завершують роботу над зимовим комплектом одягу для військовослужбовців