апостроф

"Души гусей – рятуй Росію": у соцмережах висміюють новий етап нищення харчів у РФ

Цього разу хвилю обурення і кепкування викликав епізод із знищенням "санкційних" гусей у Татарстані – для ліквідації трьох тушок пригнали важкий бульдозер і зняли "розправу" на відео.

Інтернет знову розбурхало відео нищення "санкційних" продуктів російською владою, передає "Апостроф". Хвилю обговорення, обурення і їдких жартів спричинила операція із ліквідації трьох тушок угорських гусей в Татарстані. Місцеві співробітники поліції 12 серпня знайшли три тушки "санкційних" гусей у сільському магазині.

У поліції Татарстану "спецоперацію" обґрунтували такими міркуваннями: "Підставою для вилучення цієї продукції є відсутність супровідних документів, маркування на дану продукцію, а також найменування тільки англійською мовою". У підсумку тушки були розчавлені бульдозером на полігоні твердих побутових відходів, процес знятий на відео і продемонстрований у випусках новин.

Подія викликала бурхливу реакцію користувачів соцмереж. Журналісти "Апострофа" зібрали низку найцікавіших коментарів із цього приводу.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Британії побудували готель у вигляді нори хоббіта
Наступний матеріал
Хроніка АТО за добу: ЗСУ відпрацьовують тактику контратак