Фото uralskweek.kz

Боротьба з "санкційними" товарами в РФ не стихає: "під ніж" ідуть добавки для спортсменів та шуби

  Чиновники розширюють номенклатуру назв санкційних товарів та вимагають тюрми для продавців, але статистика свідчить про поступове гальмування путінської ініціативи.

  Як повідомляють "Экономические известия", напередодні російські митники приступили до знищення нового виду іноземної продукції - харчових добавок для спортсменів. Уряд РФ виключив цю категорію товарів зі списку санкційних, але митники переконані у своїй правоті і навіть порушили щодо одержувача товарів з Краснодарського краю адміністративну справу.

  Також напередодні в Росії запропонували долучити до списку санкційних і знищувати контрабандні шуби, . "Знищення – єдиний вірний шлях для боротьби з тим товаром, який надходить нелегально. Думаю, в перспективі рішення буде приблизно таке", - цитує агенція "Росбалт" заяву заступника голови міністерства промисловості і торгівлі РФ Віктора Євтухова.

  А федеральна митна служба РФ у свою чергу запропонувала ввести кримінальну відповідальність за ввезення санкційних продуктів, інформує видання 163gorod.ru. У Громадській палаті Росії тут же додали, констатували, що тут не потрібно який-небудь додаткової статті в КК, просто необхідно ввести в список статті по контрабанді назви тієї продукції, яка підпала під санкційні обмеження.

  Тим часом, Россільгоспнагляд відзвітував про перший місяць виконання указу Путіна "Про окремі спеціальні економічні заходи, що застосовуються з метою забезпечення безпеки Російської Федерації", передає "Центр ділової інформації". Масштабне знищення продукції, що потрапила під російське ембарго, в регіонах РФ почалося з 6 серпня. А станом на 9 вересня затримали 675 тонн контрабандної рослинної харчової продукції, з яких знищили 615 тонн. З 317 тонн затриманої харчової продукції тваринного походження знищена 61 тонна. З офіційної статистики, однак, випливає, що темпи знищення продуктів різко знизилися – адже станом на 16 серпня вже було знищено 550 тонн рослинної продукції і 47 тонн продуктів тваринництва.

  Попередній матеріал
  Технічний стан пасажирських і вантажних потягів покращиться найближчим часом - Пивоварський
  Наступний матеріал
  Президент: Я не буду вести переговори з бойовиками, як цього хоче Росія