фото ТСН

Більше 200 тисяч росіян виступили проти знищення імпортної їжі

  Автори петиції на сайті Change.org пропонують скасувати указ президента РФ про знищення "санкційних" продуктів і передати їх нужденним.

  Автори петиції, яку підписали вже більше 207 тисяч людей, просять Держдуму прийняти закон про передачу продуктів тим категоріям населення, які того потребують. "Навіщо нам знищувати свіжі європейські продукти, якими можна нагодувати ветеранів, пенсіонерів, інвалідів, багатодітних, потерпілих від природних катаклізмів та інших нужденних?" - запитують автори петиції.

  Ініціатори стверджують, що розподілом продуктів можуть займатися благодійні організації без будь-якого навантаження на бюджет, у той час як знищення продуктів потребує додаткових бюджетних витрат. Автори петиції нарікають, що санкції привели до значного подорожчання сільгосппродукції в Росії. У результаті малозабезпечені категорії громадян "змушені сильно обмежувати себе в їжі, аж до голодування".

  Нагадаємо, перша партія продуктів харчування, які потрапили під російське ембарго, була знищена 4 серпня в Самарі. Під контролем Россільгоспнагляду знищили 114 тонн свинини.

  Попередній матеріал
  Екс-міністр Швайка розповів, звідки у нього Harley-Davidson
  Наступний матеріал
  Фанати "Фенербахче" винайшли свій варіант лайливої "кричалки" про Путіна