Зі Львова до Києва рушила колона протестувальників

  Утім, одразу відпустили – зауваживши, що водій та пасажири першої автівки у колоні мають пристебнутись та почистити номерний знак. Збір учасників відбувався на площі біля пам’ятника Данилові Галицькому. Механізм пересування до Києва незмінний – їдуть колоною, кажуть активісти, попри підписаний президентом України скандальний закон. Ініціатори поїздки наголошують – анонсували акцію, повідомляючи й контактний номер телефону, за яким можна було уточнити деталі виїзду. Утім, час від часу у заявленого абонента були дивні перебої з мобільним зв’язком. 

  Інспектор ДАІ: «Сказали вам вдіти паски безпеки і повитирати номерний знак, так?»

  Водій: «Так. Власне, що і зробили. Все, їдемо далі».

  Іван Спринський, організатор акції: «Координаційний телефон,  який був оприлюднений, протягом цілого дня… Не могли люди на нього додзвонитися. Або дзвонили, йшов один гудочок і на тому виключався».

  Андрій Дубецький, учасник акції: «Боротись за права наші, які дуже сильно прижали тими законами, так званими. Ну все, відстоювати права. Якщо зараз сядемо – тоді вже буде диктатура в нас».

  Павло, учасник акції: «Я, як всі – сидів у «Фейсбуці», читав «Українську правду», дивився «5 канал», але мені здається, що зараз цього замало. Не хочеться просто, щоби ця подія відбулася без мене».

  Оксана Гарасим, учасниця акції: «Ми українки, повинні підтримати. І взагалі, так повинно бути». 

  Попередній матеріал
  З Подільського райвідділку відпустили людей, що були затримані під посольством США [відео]
  Наступний матеріал
  До лондонського будинку Ахметова приїхав Автомайдан
  Теги: