5.ua

Затриманих біля Кабміну мітингувальників доправили до Печерського райуправління міліції [відео]

  Двох мітингувальників зранку затримали через сутичку біля Кабінету міністрів. Учасників акції на підтримку євроінтеграції доправили до Печерського райуправління міліції, де на них склали адмінпротоколи. Сутичка виникла, коли службова машина хотіла виїхати із двору будинку уряду. Люди почали чинити спротив. Одразу колоною на них пішов «Беркут». Заворушення бачив кореспондент «5 каналу» Азад Сафаров.

   

  Провокацією мітингувальники називають ось цей джип зі службовими номерами. Бо заради нього беркутівці розчищають блокаду пікетуальників.

  Ні з першого, ні з другого разу міліціонерам не вдається прорвати блокаду. Менша за кількістю група людей завзято борониться.

  У беркутівців летять папірці, палки і їхні ж шоломи. Ті - беруться спершу за гумові кийки.

  Протестувальник: «Хлопці ви ж не бийте сильно, я розумію що у вас робота, але ви робіть вигляд що б’єте, і роботу залишите і людьми будете».

  Перший протестувальник: «Був газ!!! Таке неприємне відчуття».

  Другий протестувальник: «Ні виїхати, ні в’їхати у дворик кабміну жодній машині таки не вдається. Беркутівці відступають. Навчені проетстувальники попереджають один одного».

  Третій протестувальник: «Не йдіть туди - вас затягують всередину».

  Щойно сутички закінчуються, з'являються опозиційні лідери. Обіцяють пікетувати Кабмін до шостої вечора. Потому рушити на європейську площу, на мітинг. За наслідками сутичок одному свободівцю беркутівці зламали руку. А потому його і ще одного забрали у райвідділ.

  Олег Тягнибок: «Всі сутички наслідки провокацій правоохоронних органів. ви подивиться на пікетуючих, подивіться на їх червоні очі від сльозогінного газу».

  Азад Сафаров, Богдан Кальченко, Олексій Іванченков, «5 канал».

  Попередній матеріал
  У Києві міліція не пропустила на Євромайдан вантажівку зі звукопідсилювальною апаратурою
  Наступний матеріал
  Депутат Стець просить перевірити факти перешкоджання беркутівцями діяльності журналіста Наконечного