5.ua

Запорізькі євромайданівці пікетували обласну прокуратуру [відео]

   

  Мітингувальники заявляють, пересічному громадянину практично неможливо знайти захист в українській міліції, судах та прокуратурі. Заяви про злочини залишаються без належного реагування. Натомість нечисті на руку можновладці мають потужний захист від силовиків і Феміди. Скаржаться, коли одному з лідерів запорізького майдану облили машину кислотою, міліція заявила збиток дрібний і на кримінальне впровадження не тягне. Прокурори пообіцяли розглянути заяви пікетників. Нагадаємо, двох запорізьких  майданівців звинувачують в організації безладу і викликають на допити.      

  Анатолій Шевченко організатор акції: «Сьогодні ми прийшли до прокуратури, де ми будемо боротись до перемоги. Як я сказав, поки ми не зміним президента, Верховну раду, не почистимо міліцію як оту рибу, з голови до ніг і з ніг до голови».

  Денис Бурма начальник відділу прокуратури Запорізької області: «Прокурор области готов сейчас принять представителей митингующих в приемной граждан прокуратуры области, для подачи конкретных заявлений – письменных, устных, и соответствующего оформления и дальнейшего рассмотрения их в соответствии с законом об обращениях граждан».  

  Попередній матеріал
  Суд не задовольнив клопотання адвоката про звільнення Гарагуци від кримінальної відповідальності [відео]
  Наступний матеріал
  Представництво ЄС в Україні вимагає детального розслідування щодо перевиборів до ВР