Запорізька міліція тепер заперечує вчорашній брутальний розгін мітингу

  Володимир Серба, начальник ГУ МВС Запорізької області: «Майдан порожній, тому що туди вийшли працівники міліції і всі розбіглися. На них навіть ніхто не кричав. Постукали щитами і вийшли до них. І вони розбіглися в різні боки. Взагалі, жодного конфлікту. Там зараз комунальники працюють, прибирають».

  Прокуратура області вже розпочала досудове розслідування а фактом замаху на захоплення місцевої ОДА. Там вже затримали понад 3 десятки активістів після жорстокого розгону мітингувальників. Крім того, запорізькі журналісти повідомляють, що «тітушки» розгромили медпункт Червоного Хреста. Всі люди звідти втекли. Їх по місту переслідували силовики. Увечері жорстко розігнали активістів, які пікетували будівлю облдержадміністрації. Під час розгону на допомогу силовикам стали і «тітушки», які били вже тих людей, що розбігалися від міліціянтів. За словами очевидців – площу від мітингувальників зачищали пострілами із травматичної зброї та гранатами. В інтерент-ЗМІ пишуть – на розгін збирали міліціянтів із усієї області.

  Євген, постраждалий: «Просто уже толпа пошла на людей.

  Журналіст: «Это были люди в форме?»

  Євген, постраждалий: «Люди в форме». «

  Журналіст: «Они били дубинками?»

  Євген, постраждалий: «Били дубинками. Вот, могу показать».

  Андрій, батько затриманого: «Мне сказали тоже, сын – в райотделе, 23 года. Ну, он тоже журналист, решил сам поснимать, во-первых. Ну, правда он стоял с флагом Украины на удочке, самой высокой. И при разгоне Майдана забрали. Просто он стоял почти возле «Интуриста», ну а там забирали всех. Гоняли, и дубинками».  

  Попередній матеріал
  У Черкасах силовики полюють на поранених активістів
  Наступний матеріал
  Протестувальники перейняли владу уже в 10 областях
  Loading...