5.ua

Західні ЗМІ про Євромайдани в Україні [відео]

   

  Десятки видань від Індії до Австралії - оприлюднили репортажі інформаційних агенцій про недільні протести в Україні. Нагадали читачам про все, що їм могло бути відомо про Україну - Помаранчеву революцію, чемпіонські пояси Кличка, ув’язнену екс-прем’єрку. А також - коротко пояснили, що саме стало приводом для теперішніх зібрань.

  Деякі видання - як-от «Нью-Йорк Таймс» - опублікували репортажі власних кореспондентів. З більш  детальним описом протестів та цитатами їхніх учасників. Британська корпорація Бі-Бі-Сі - що має представництво у Києві - детально відстежує і перебіг протестів, і їхні передумови та наслідки.

   «Удруге Захід прогавив шанс інтегрувати Україну» - пише в редакторській статті «Файненшіал Таймс». Провину - відкрито покладає на Росію, та радить - Євросоюзові та США - активніше протистояти московському тиску.

  На сайті цього ж таки видання - оприлюднили колонку Віктора Ющенка. Той - перспективу партнерства з Рсією називає «Імперіалістичним жахом» і стверджує - ЄС просто таки мусить допомогти його відвернути.

  Про - нібито - мрію Володимира Путіна відродити Радянський Союз - пише в редакторській статті «Вашингтон пост». І зазначає - на Україну в такому разі - очікує економічний занепад.

  Російські медіа - також не обходять увагою євромайдани. На телеканалах - відверто занижують кількість учасників протестів.

  Медіа, що працюють в Інтернеті, наводять інші числа. Ближчі до тих, що українці самі викладають у мережу.

  На сайті каналу «Росія-24» хоч і визнають - протестувальників багато, та - в одній із колонок стверджують - усі вони - нібито приїхали з заходу України і тепер намагаються нав’язати всій державі свої плани.

  Подібних колонок у російськомовних медіа вистачає. Однак, є й такі, що висвітлюють події в Україні більш-менш об’єктивно. Знайомлять аудиторію з учасниками конфлікту і - без власних оцінок - наводять коментарі.

  «5 канал»

   

   

  Попередній матеріал
  Представників опозиції знову не пустили до Тимошенко [відео]
  Наступний матеріал
  Хвилиною мовчання у Латвії вшанували людей, загиблих у торговельному центрі «Максимус»
  Теги: