5.ua

Закарпатські депутати створили Народну раду [відео]

  «За» проголосувало 55 депутатів із 58 зареєстрованих. Після ухвали з приміщення ОДА вивели кілька сотень спецпризначенців, які три доби чергували в коридорах. Свої позиції також покинули правоохоронці, які охороняли будівлю ззовні. Нині адміністрація працює у звичному режимі.

  Іван Балога, голова Закарпатської обласної ради: «…Ми сьогодні продемонстрували, що можна мирно зайти. В тому числі і ви зайшли всі, наскільки я зрозумів, і мирно щось вирішувати. Це не міняє нашу думку щодо нашого відношення до президента, до його політичної сили, і до його ганебних дій проти українського народу».

  Олександр Ледида, голова Закарпатської ОДА: «Я не голосував за створення Народної ради, тому що я рахую, що це нелегітимний орган. З фракції Партії регіонів ніхто не голосував за створення».

  Юрій Світлик, активіст ужгородського Євромайдану: «Сьогодні, як ви бачили, на сесії обласної ради було прийнято рішення про створення Закарпатської народної ради, до складу якої увійшло 30 чоловік. 15 чоловік – це представники опозиційних фракцій в обласній раді, і 15 – це представники громади, представники Майдану. Які були проголосовані зранку. Люди підтримали цих 15 чоловік. Отже, Народна рада створена».

  Попередній матеріал
  Суд звільнив ще одного «заручника Банкової» [відео]
  Наступний матеріал
  Чернігівська облрада пристала на вимоги опозиції [відео]